reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Kiepsko. Jest pęcherzyki i ciałko żółte ale lekko za duże. Pani doktor wyliczyla wiek ciąży na 5 t 4 d z racji z mam długie cykle i to z wielkości pęcherzyka. Niby jest szansa ale marna. Jajniki ok, krwiaka też nie mam :( Mam zrobić bete i czekać.

Ale nic straconego… To ciałko żółte może być lekko za dużo? To ja jakaś zielona jestem…
 
reklama
Ja czasami mam lekkie kłucia lub czucie w brzuchu i tez wzdety, poza tym ok.

@Mała.czarna jest jeszcze nadzieja, bądź dobrej myśli, bądź spokojna i czekamy na szczęśliwe zakończenie. Ja tez dziś lekkie plamienia, starajmy się myśleć, ze to na tym etapie może się zdarzyć. Będzie dobrze! Jeszcze jest bardzo wczesnie, polecam jakiś serial lub film na wieczor :) troszkę się wyluzować.
 
Ja się wcale nie cieszę z tym boleści, bo co godzinę się zastanawia czy jest wszystko ok :(
W poprzedniej ciazy pobolewal mnie brzuch na dole.. czulam rozpieranie, podobno to dobry objaw. Tak samo przed ciaza mialam mega bolesne miesiaczki.. ze chodzilam po scianach.. a po poronieniu jak reka odjal bol miesiaczkowy.. jak nie zobaczylam krwi to nie wiedzialam ze dostalam okres takze cos tam sie we mnie pozmienialo, moze stad brak rozpierania we wczesnej fazie..
Nie martw sie kochana na zapas
 
Mój drugi synek urodził się w 34 tyg ciazy. Ale był duży i silny . To moja 4 ciaza . M dwóch chłopców
Ja mam córka-syn-córka. Teraz bardziej liczę na syna. To jaki duży się urodził. Moja córka wazyla 2500 i miała 48cm. Niby te pomiary nie są jakieś straszne ale jak patrzyłam na nią to byla strasznie malutka, tym bardziej że na sali były dzieci które wazyly prawie 4kg.
 
Ja mam córka-syn-córka. Teraz bardziej liczę na syna. To jaki duży się urodził. Moja córka wazyla 2500 i miała 48cm. Niby te pomiary nie są jakieś straszne ale jak patrzyłam na nią to byla strasznie malutka, tym bardziej że na sali były dzieci które wazyly prawie 4kg.
O to tez całkiem spora się urodziła. Moj synek 2850 i 55 cm . Pierwszy synek dwa tygodnie po terminie z wagą 4500 i 60 cm
 
Ja oprócz lekkiego bólu piersi to też nie mam żadnych objawów ;) no chyba że to, że czuję się mega zmęczona ciągle..
 
Jeśli urodziłyscie SN to szacunek, była na sali że mną dziewczyna co urodziła naturalnie córkę 4600,jsk to usłyszałam to zaczęło mnie wszystko boleć. Ja jakoś genetycznie rodze dzieci trochę wcześniej i raczej z małą waga bo nie licząc córki z 34 tyg to dwoje pozostałych i tak urodziłam około 38tyg i wazyli 2900 i 3000
 
reklama
Do góry