reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Boże dziewczyny czy walczycie ze zmęczeniem? Ja od dwóch dni zasypiam , śpię po 10 h w nocy dodatkowo wstałam dziś o 8 A po 12 przemknelo mi się oko , jestem nie do życia, jak bym mogła to spalabym na stojąco.

Ja nie walczę podałam się [emoji23] właśnie wstałam z drzemki gorzej będzie w poniedziałek w pracy
 
reklama
Ja bym chętnie spała ale przy 5latku w domu to nierealne. Mało tego lubi jeszcze na ręce wskoczyć wiec nie ma lekko [emoji6]

Madzix ja tez w szkole ;) planuje pracować do ferii a Ty?
Ja mam trzylatke , już się obawiam jak to będzie , na szczęście mam mame tutaj i ciotke ale one też pracują więc w tygodniu jestem praktycznie sama
 
Ja bym chętnie spała ale przy 5latku w domu to nierealne. Mało tego lubi jeszcze na ręce wskoczyć wiec nie ma lekko [emoji6]

Madzix ja tez w szkole ;) planuje pracować do ferii a Ty?
Wiesz co kochana ja nauczylam sie nic nie planowac bo wczesniejsza ciaze poronilam wiec moze byc roznie. Jedyne czego sie boje to infekcji.. jak dzieciaki choruja to ja zaraz wszystko łapię... i mimo ze uwazam ze ciaza to nie choroba to jednak w szkole jest pelno zarazkow
 
Witajcie, przyszłe mamy! Ja będę pierwszy raz mamą w marcu 2020 :) Termin według kalkulatora 09.03 4 dni po swoich urodzinach :) Byłam juz na badaniach pęcherzyk ciążowy jest i według Pani ginekolog idzie wszystko w dobrym kierunku, przepisała badania jakie trzeba zrobić i przepisała kwas foliowy. Następna wizyta w 8 tygodniu gdzie już bedzie można określić termin :) pozdrawiam
Witaj. ..wśród nas . Z moim drugim synkiem miałam termin tez na marzec. Ale urodził się w styczniu. Spieszyło mu się na świat.

My mamy wykupiony lot na 06.09 będzie to początek 2trymestru , zastanawiam się cały czas czy lecieć , ale zobaczyny co będzie, nie nastawiam się , po wizycie w 8 tyg w pierwszej ciąży było wszystko okej pojechaliśmy autem na wakacje 800km A w 12 już nie było akcji serca , w samolocie czuje się bezpieczniej jakoś tak , no i szybciej .

Ja jeszcze co do porodu nie wiem , córkę chciałam rodzić naturalnie , ale w dzień skurczu zrobili mi USG i Pani doktor powiedziała że jeśli chce mogę rodzić naturalnie, ale istnieje ryzyko że córka się zakleszczy lub coś podobnego bo waży po.4500g. Wybralam cesarke i cieszę się bo wyszła z waga 4620g A ja znów jestem niska mam tylko 160cm

Mój pierwszy synek urodził się z wagą 4500 :-) . Tego porodu nie wspominam różowo. Wyciskali mi na chama.

Boże dziewczyny czy walczycie ze zmęczeniem? Ja od dwóch dni zasypiam , śpię po 10 h w nocy dodatkowo wstałam dziś o 8 A po 12 przemknelo mi się oko , jestem nie do życia, jak bym mogła to spalabym na stojąco.
Ja to jestem osłabiona przeziębieniem. A tak nawet nie mam kiedy pospac . Do pracy wstaje codziennie 5.30. A popołudniu domowe obowiązki
 
Witajcie, przyszłe mamy! Ja będę pierwszy raz mamą w marcu 2020 :) Termin według kalkulatora 09.03 4 dni po swoich urodzinach :) Byłam juz na badaniach pęcherzyk ciążowy jest i według Pani ginekolog idzie wszystko w dobrym kierunku, przepisała badania jakie trzeba zrobić i przepisała kwas foliowy. Następna wizyta w 8 tygodniu gdzie już bedzie można określić termin :) pozdrawiam
Gratuluje trzymam kciuki aby w pecherzyku zamieszkal maly ktos.:) Daj znać ja tez z marca tyle ze z 21
 
Ostatnia edycja:
Niestety nie , trafiłam ma ginekologa Polaka , który okazał się istnym konowalem... dopiero tydzień temu zmieniłam na Niemke , poronilam trzy razy, zawsze inny scenariusz , pytalam czy robi sie jakies badania , A on uznał że to przyczyna najczęściej genetyczna i temat skonczony.
Wpolczujczuję ze musialas przechodzic przez to 3 razy. A Niemka wprowadzila jakas profilaktyke?
 
Macie może takie uczucie jakby prądu z jajnika do pochwy takie dziwne jakby klocie ciężko mi to określić ?
 
Dziewczyny a powiecie coś o swoich objawach? Wiem, że to nie tutaj temat, ale dziś powinnam dostać miesiączkę, z testem czekam do poniedziałku, a tak bardzo chciałabym dołączyć do grona marcowych Mam :*!
 
reklama
Dziewczyny a powiecie coś o swoich objawach? Wiem, że to nie tutaj temat, ale dziś powinnam dostać miesiączkę, z testem czekam do poniedziałku, a tak bardzo chciałabym dołączyć do grona marcowych Mam :*!
Mnie bolą piersi, są nudności dziś wymiotowałam po obiedzie pare razy do tego pobolewanie brzucha i strasznie drażliwa jestem.
 
Do góry