reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Ja czuję jakbym zaraz miała się posiusiac.. A. Po stosunku ostatnio zauważyłam brązowy śluz, myślę o nie @ się rozkręca.. Ale to jednak nie miesiączka była
 
reklama
Ja też... mnie niestety kaszel meczy strasznie i martwie sie bardzo. A zauwazylyscie jakas wydzieline na majtkach?? Ja mam taka wode.. mam nadzieje ze nie zwiastuje to nic zlego.

Spora ilosc sluzu i uczucie mokrego to naturalne.
NIe martw się, ja mam podobnie :)
 
Wpolczujczuję ze musialas przechodzic przez to 3 razy. A Niemka wprowadzila jakas profilaktyke?
Byłam na wizycie we wtorek przeprowadziła wywiad , zleciła badanie beta HCG , w związku z tym że po 48 H ładnie przyrosła dostałam progesteron, a 19.07 mam wizytę i dowiem się co i jak bo niestety we wtorek na usg jeszcze nic nie było widać
 
Witam wszystkich serdecznie
Ja miałam dostać wczoraj @ ale czekam do poniedziałku z testem, obawiam się troszkę bo już mam 2 synów 21 i 17 lat a teraz chyba będzie wpadka po tylu latach, nie wiem jak sobie poradzę, mąż twierdzi że jestem w ciąży, zobaczymy w poniedziałek, chyba że wcześniej przyjdzie@,
Kochane wszystkim Wam życzę dużo zdrówka i żeby dzieciątka zdrowo się rozwijały w brzuszkach
 
Dziewczyny a powiecie coś o swoich objawach? Wiem, że to nie tutaj temat, ale dziś powinnam dostać miesiączkę, z testem czekam do poniedziałku, a tak bardzo chciałabym dołączyć do grona marcowych Mam :*!
Ja mam pobolewanie jajnikow , raz z jednej, raz z drugiej strony , lekkie mdłości i jestem bardzo senna , ale spokojnie , w ciąży z córką nie miałam żadnych objawów prócz bolacych piersi i jednorazowego tulenia kibelka :D
 
Byłam na wizycie we wtorek przeprowadziła wywiad , zleciła badanie beta HCG , w związku z tym że po 48 H ładnie przyrosła dostałam progesteron, a 19.07 mam wizytę i dowiem się co i jak bo niestety we wtorek na usg jeszcze nic nie było widać
Trzymam mocno kciuki ;) ja czekam na wizytę 16.07 mam nadzieję ze podziele sie pozytywnymi wiesciami i ze cokolwiek bedzie widac.
 
Witam wszystkich serdecznie
Ja miałam dostać wczoraj @ ale czekam do poniedziałku z testem, obawiam się troszkę bo już mam 2 synów 21 i 17 lat a teraz chyba będzie wpadka po tylu latach, nie wiem jak sobie poradzę, mąż twierdzi że jestem w ciąży, zobaczymy w poniedziałek, chyba że wcześniej przyjdzie@,
Kochane wszystkim Wam życzę dużo zdrówka i żeby dzieciątka zdrowo się rozwijały w brzuszkach
To w takim razie razem testujemy w poniedziałek :) :)
 
reklama
Do góry