reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Dzięki dziewczyny😀 tam na temacie o amniopunkcji trochę chyba przesadzają, ale sama się martwię więc rozumiem każdą mamę z osobna.
@Martynka90 jak Lekarze mówią żeby się nie martwić to musisz im trochę zaufać, znam dziewczyny z szansa na że 1:200 ale to dalej jest 0.05% szans głową do góry

Dziewczyny co do tsh, wszystkie parametry robicie nie tylko tsh? Ja miałam tsh 3.8 I lekarka dała mi leki ale żeby się wstrzymać i powtórzyć badania za 4tyg no może był jakiś skok, tsh się zmienia w ciągu dnia, powtórzyła i było wszystko ok i nie muszę brać.
Ja mam robione z ft3, ft4, 2 razy miałam anty tpo, ostatnio endo kazał zrobić przeciw ciała tg. Zobaczymy co to 😀
 
reklama
Dzięki dziewczyny[emoji3] tam na temacie o amniopunkcji trochę chyba przesadzają, ale sama się martwię więc rozumiem każdą mamę z osobna.

Ja mam robione z ft3, ft4, 2 razy miałam anty tpo, ostatnio endo kazał zrobić przeciw ciała tg. Zobaczymy co to [emoji3]

Ale robiłaś amniopunkcję ? Jestem w temacie bo moja przyjaciółka miała ja wykonywana .
 
Kobietki mam pytanie - czy was też w II trymestrze boli głowa ?
Wcześniej mnie głowa może bolała dwa, trzy razy w roku.
W I trymestrze ani razu a teraz zdarza się to częściej .
Nie są to aż tak silne bóle , ale jakby ćmienie .
 
Ale robiłaś amniopunkcję ? Jestem w temacie bo moja przyjaciółka miała ja wykonywana .
A w życiu. Boję się straty Malutkiej jak nie wiem co. To moje dziecko, kocham już ją taką jaka jest i będZie ;) ale na początku faktycznie rozwazalam taką opcję i dostałam nawet "refundację" od genetyka ;) ale genetyk i dwóch ginekologow w moim przypadku odradzali badania inwazyjnego.
 
Kobietki mam pytanie - czy was też w II trymestrze boli głowa ?
Wcześniej mnie głowa może bolała dwa, trzy razy w roku.
W I trymestrze ani razu a teraz zdarza się to częściej .
Nie są to aż tak silne bóle , ale jakby ćmienie .
No ja mam migrene, w 1 trymestrze mnie strasznie męczył a, teraz już nie. Boli mnie głowa njak się przeziebie albo "prześpię" albo zjem za dużo słodkiego.
 
A w życiu. Boję się straty Malutkiej jak nie wiem co. To moje dziecko, kocham już ją taką jaka jest i będZie ;) ale na początku faktycznie rozwazalam taką opcję i dostałam nawet "refundację" od genetyka ;) ale genetyk i dwóch ginekologow w moim przypadku odradzali badania inwazyjnego.

Naprawdę Martynka jesteś super dzielna .
Ja byłam z moją przyjaciółką - miała opuchnięcie płodu i miała amniopunkcję . Stres ogromny , ale na szczęście wszystko się dobrze skończyło . Dziewczynka ma dziś 3 lata. Urodziła się malutka - ważyła 2,5 kg a dzisiaj kawał babki :)
Zawsze trzeba być dobrej myśli .
 
Dziewczyny od kilku dni odczuwam już te skurcze chyba braxtona hicka bo kilka w ciągu dnia. Po aktywności cy kopniakach najczesciej. Macica lub jej cześć twardnieje po kilkunastu sekundach puszcza od razy zmieniam pozycje. Też tak macie? Biorę 2 razy dziennie magne b6 forte i raz dzienne magne b6.
 
reklama
Dziewczyny od kilku dni odczuwam już te skurcze chyba braxtona hicka bo kilka w ciągu dnia. Po aktywności cy kopniakach najczesciej. Macica lub jej cześć twardnieje po kilkunastu sekundach puszcza od razy zmieniam pozycje. Też tak macie? Biorę 2 razy dziennie magne b6 forte i raz dzienne magne b6.
Nie wiem czy to to samo, ale ja mam tak jakby twardy brzuch, a potem przechodzi samo ;) ale nie wiem czy to po ruchach płodu czy nie bo moja jest mało aktywnym płodem.
 
Do góry