reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Biedna - ile kobiety muszą się nastresować to nasze . Dobrze , że teraz z zastawką wszystko ok i narządami . Musisz być dobrej myśli - ja wiem , ze tak się mówi , ale nie ma innej opcji . Będzie wszytsko dobrze.
Ja jutro jadę na połówkowe i też przeżyje swoje .
No cóż taki już nas los ;)
Kochana trzymam kciuki i daj znać co u dzidzi ;)
 
reklama
Dziewczyny pisze do Was bo jakiś czas temu też miałam epizody zw z nerwicą i nie wiem czy nie wracają...
Dziś rano czesałam córkę do przedszkola i nagle miałam takie jakby dławienie się w klatce piersiowej i mroczki przed oczami... Myślałam, że padne ale po kilku sekundach przeszlo i zaczęło mi walić serce jak oszalałe... Czy to może być objawem nerwicy? Miałyście tak kiedyś?
 
Dziewczyny pisze do Was bo jakiś czas temu też miałam epizody zw z nerwicą i nie wiem czy nie wracają...
Dziś rano czesałam córkę do przedszkola i nagle miałam takie jakby dławienie się w klatce piersiowej i mroczki przed oczami... Myślałam, że padne ale po kilku sekundach przeszlo i zaczęło mi walić serce jak oszalałe... Czy to może być objawem nerwicy? Miałyście tak kiedyś?
A kontrolujesz ciśnienie? Brzmi jak objaw nadciśnienia?
 
Dziewczyny pisze do Was bo jakiś czas temu też miałam epizody zw z nerwicą i nie wiem czy nie wracają...
Dziś rano czesałam córkę do przedszkola i nagle miałam takie jakby dławienie się w klatce piersiowej i mroczki przed oczami... Myślałam, że padne ale po kilku sekundach przeszlo i zaczęło mi walić serce jak oszalałe... Czy to może być objawem nerwicy? Miałyście tak kiedyś?
Miałam epizod nerwicy a ciśnienie mam tez niskie. Miałam dławienie i bicie serca b. Szybki ale mroczków nie miałam. To było z 2 lata temu. Musiałam pare spraw z dzieciństwa przepracować i do dziś już nie mam. Mimo wszystko polecam zbadanie się dokładne bo o nerwicy możesz mówić jak jesteś przebadana i nic nie wychodzi.
 
Miałam epizod nerwicy a ciśnienie mam tez niskie. Miałam dławienie i bicie serca b. Szybki ale mroczków nie miałam. To było z 2 lata temu. Musiałam pare spraw z dzieciństwa przepracować i do dziś już nie mam. Mimo wszystko polecam zbadanie się dokładne bo o nerwicy możesz mówić jak jesteś przebadana i nic nie wychodzi.

Tak - nerwica . Mi się tym samym nagle objawiła podczas gotowania jakiś miesiąc temu . Postaraj się to wyprzeć póki jest jeszcze wcześnie - wiesz jak to działa - nie daj się zapędzić znowu w to błędne koło .
Ja się niestety dałam i znowu się mecze .
Trzymam kciuki .
 
Tak - nerwica . Mi się tym samym nagle objawiła podczas gotowania jakiś miesiąc temu . Postaraj się to wyprzeć póki jest jeszcze wcześnie - wiesz jak to działa - nie daj się zapędzić znowu w to błędne koło .
Ja się niestety dałam i znowu się mecze .
Trzymam kciuki .

Miałobyć do AniPul :)
 
Tak - nerwica . Mi się tym samym nagle objawiła podczas gotowania jakiś miesiąc temu . Postaraj się to wyprzeć póki jest jeszcze wcześnie - wiesz jak to działa - nie daj się zapędzić znowu w to błędne koło .
Ja się niestety dałam i znowu się mecze .
Trzymam kciuki .
Wyprzeć, w sensie olać ten objaw tak?
 
reklama
Wyprzeć, w sensie olać ten objaw tak?
Akceptacja jest lepsza niż olanie. Bije ci serce-zaakceptuj to i nie uciekaj i rób dalej swoje-czyli jak naszło podczas sprzątania to sprzątaj dalej.
Mysli tez akceptuj bo one są naturalne i jest ich mnóstwo. Nie da się nie myśleć. Chodzi o to żeby nie nadawać im za dużej uwagi a przepuszczać: teraz są takie a za chwile inne.
 
Do góry