reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Porównałam usg z 9tc+2 z usg córki i ona już w tym tygodniu była większa miała CRL 1,40cm a maluszek mial w 9+2 CRL 1,26
 
reklama
Będęmama ja się dodalam.

Pisałam do lekarza stwierdził że nie potrzeby jechać bo nie ma krawien ani krwotoku śluz normalny biały kazał dużo leżeć spacerek i do domu i przelezec do wizyty 23 września bo jak by było coś nie tak to by już wystąpiło krwawienie... A szkoda zruszyc bo teraz by znów robił dopochwowo a 23 września będzie 13tc+2 więc będzie przez brzuch badanie prenatalne.


f2w3yx8ddfik96xs.png


klz9io4peyu1d27x.png
Ufasz swojemu lekarzowi? Jesli tak to go posluchaj i staraj sie dotrwac do nastepnej wizyty. Bedziemy sie nawzajem wspierac, bo moje nastepne usg tez wychodzi w podobnym terminie ;)
Porównałam usg z 9tc+2 z usg córki i ona już w tym tygodniu była większa miała CRL 1,40cm a maluszek mial w 9+2 CRL 1,26
9t2d jest jeszcze terminem ustalanym w odniesieniu do ostatniej miesiaczki. Z tego wynika, ze owulacja w drugim przypadku mogla nastapic 1-2 dni pozniej w porownaniu do pierwszej ciazy.
 
Ufasz swojemu lekarzowi? Jesli tak to go posluchaj i staraj sie dotrwac do nastepnej wizyty. Bedziemy sie nawzajem wspierac, bo moje nastepne usg tez wychodzi w podobnym terminie ;)

9t2d jest jeszcze terminem ustalanym w odniesieniu do ostatniej miesiaczki. Z tego wynika, ze owulacja w drugim przypadku mogla nastapic 1-2 dni pozniej w porownaniu do pierwszej ciazy.

Jakoś to przeleze dla maluszka wszystko :) oby do 23 września.

Ja żadnemu lekarzowi nie ufam ale skoro twierdzi że to nic groźnego to sobie poleze. Kazal tylko przyjechać w przypadku krwawienia.

Także z zakupami to ja sobie poczekam do stycznia zapewne :)
 
Masakra... żyję nadzieją, że już niedługo dostanę zastrzyk energii, a wy dziewczyny piszecie, że w 13, 14 tygodniu macie mdłości. Dobija mnie to.
Ja nie miałam takich mocnych wcześniej, o wiele lepiej się czuje, ale ja zrzuca to na duphaston i asmag który biorę, bo mnie muli po tym strasznie... Lepiej się czułam jak tego nie brałam.
 
Dziewczyny, ktore jeszcze nie dodaly sie na liste. Wejdzcie w watek: lista marcowych mam i zostawcie posta z informacja o sobie. Ktoras z nas na pewno was doda.
A najlepiej jesli sprobujecie dodac sie same. Nie wiem czy jest mozliwosc edytowania listy na telefonie, ale jesli otworzycie ja na laptopie to nie powinnyscie miec problemow z uzupelnieniem tabelki.


Dlaczego powinnas zrobic przerwe w 12 i 13tc? Joga jest wtedy niewskazana?
Jak się któraś nie będzie potrafić dodać to uzupełnię we wtorek, jutro wracam po urlopie do Norwegii a zajade w poniedziałek wieczorem więc na spokojnie we wtorek powinnam znalesc czas ;)
 
Jakoś to przeleze dla maluszka wszystko :) oby do 23 września.

Ja żadnemu lekarzowi nie ufam ale skoro twierdzi że to nic groźnego to sobie poleze. Kazal tylko przyjechać w przypadku krwawienia.

Także z zakupami to ja sobie poczekam do stycznia zapewne :)
Spokojnie ja następne usg w październiku czekam na list ze szpitala w Norwegii, niech mi napiszą co i jak...
 
reklama
Warta polecenia? W necie ma dość skrajne opinie.
Jak masz luźne podejście do ciąży to może Ci się spodobać. Jest napisane prosto śmiesznie i lekko się czyta jak na ponad 500 stron. Są to doświadczenia autorki do których można się odnieść do innych książek które poleca w danym temacie. Przesyłam pierwsze strony książki. Jak sie spodoba to mozecie kupić używaną. Mój narzeczony (jeszcze tylko tygodniowy narzeczony :)) kupil mi na olx za 4 Kinder jajka. A nawet widziałam za 10 zł.
 

Załączniki

  • IMG_20190831_182816.jpg
    IMG_20190831_182816.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 79
  • IMG_20190831_182832.jpg
    IMG_20190831_182832.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 76
  • IMG_20190831_182839.jpg
    IMG_20190831_182839.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 72
Do góry