reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

reklama
A ja dziś się dobrze czuje. Byłam na jodze, rozciagnelam się i wymasowałam lędźwia. O niebo lepiej. Ale joginka powiedziała mi, ze powinnam zrobic sobie przerwę na 12 i 13 tydzień... i jak tu żyć :(
 

Załączniki

  • IMG_20190831_163127.jpg
    IMG_20190831_163127.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 56
Jak siebie dodać? Jako komentarz bo tylko to mi wyskakuje "dodaj komentarz"
A mnie nie ma :( jak mam siebie dodać? Mam 28 lat mieszkam w Danii ostatnia miesiączka 3 czerwca
Mnie dodajcie tez!:D
Dziewczyny, ktore jeszcze nie dodaly sie na liste. Wejdzcie w watek: lista marcowych mam i zostawcie posta z informacja o sobie. Ktoras z nas na pewno was doda.
A najlepiej jesli sprobujecie dodac sie same. Nie wiem czy jest mozliwosc edytowania listy na telefonie, ale jesli otworzycie ja na laptopie to nie powinnyscie miec problemow z uzupelnieniem tabelki.

A ja dziś się dobrze czuje. Byłam na jodze, rozciagnelam się i wymasowałam lędźwia. O niebo lepiej. Ale joginka powiedziała mi, ze powinnam zrobic sobie przerwę na 12 i 13 tydzień... i jak tu żyć :(
Dlaczego powinnas zrobic przerwe w 12 i 13tc? Joga jest wtedy niewskazana?
 
Będęmama ja się dodalam.

Pisałam do lekarza stwierdził że nie potrzeby jechać bo nie ma krawien ani krwotoku śluz normalny biały kazał dużo leżeć spacerek i do domu i przelezec do wizyty 23 września bo jak by było coś nie tak to by już wystąpiło krwawienie... A szkoda zruszyc bo teraz by znów robił dopochwowo a 23 września będzie 13tc+2 więc będzie przez brzuch badanie prenatalne.


f2w3yx8ddfik96xs.png


klz9io4peyu1d27x.png
 
reklama
A ja dziś się dobrze czuje. Byłam na jodze, rozciagnelam się i wymasowałam lędźwia. O niebo lepiej. Ale joginka powiedziała mi, ze powinnam zrobic sobie przerwę na 12 i 13 tydzień... i jak tu żyć :(

Hmm dziwnie.
Mi zawsze mowiono, że jesli sie przed ciazą nie praktykowało jogi, to zaczynać można dopiero po 12 tygodniu. Wczesniej sie wstrzymac.
Ale jeśli wcześniej się praktykowało, to bez problemu mozna od samego początku do samego końca o ile nie ma przeciwwskazań.
W pierwszej ciąży praktykowałam od samego początku i teraz tez.
 
Do góry