reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Mam nadzieje, ze my nie jestesmy jedna z przyczyn twojego wkurzenia :D tez tak mam, wszystko mnie denerwuje.

Jesz owoce przed czy po posilku, a moze pomiedzy? Kiedys gdzies wyczytalam, ze owoce najlepiej jest zjesc przed posilkiem, bo one szybko sie fermentuja. Jesli wczesniej zjemy np. obiad to nasz organizm "zajmie sie" najpierw nim a potem zjedzonymi owocami, przez co mozna miec nieprzyjemne problemy zoladkowe.

Hmm no właśnie chyba po posiłku nie od razu.... ale może masz racje! Spróbuje tak zrobić zajadać owoce przed posiłkami ;) dziękuje!!!
 
reklama
W ciąży nie powinno stosować się żadnych kwasów. Może wyskoczyć reakcja alergiczna. Polecam używać szczoteczki do mycia twarzy, zastąpi porządny peeling, do tego tonik (ja używam pianki z Soraya tej naturalnej) i do tego krem (Soraya też ma świetne naturalne). I raz w tygodniu maseczka do twarzy np. Z aloesu. Proste A pozbylam się pryszczy i zapalenia atopowego, które miałam na całej twarzy odkąd zaszlam w ciąże. Grunt to sumienność.
Apropo szczoteczki, w PL jest bardzo popularna ta Luna ale jest droga kosztuje 600zl, ja miałam I zgubiłam na promie I będę of nowa zamawiać z Xiaomi przez Alli bo kosztuje 70zl I jak dziewczynom ja pokazałam to każda chce, jest genialna. Wrzucę wam jutro link.
 
Hej dziewczyny. 3mam mocno kciuki za dzisiejsze wizyty. Sama mam za tydzien we wtorek u lekarza, ktory wykryl mi ciazę pozamaciczną na mega wczesnym etapie. Troche mam obawy bo jest bardzo dokladny i bardzo dobry. To bedzie wedlug OM chyba jakos 12+3 ... ostatnio tez oszalalam z nerwow i napisalam do mojej znajomej energoterapeutki, ktora o pierwszej ciazy tez mi powiedziala zanim o niej wiedzialam ja sama( w 12 dniu cyklu!) Zapisalam sie do niej na wizyte na ten pt i przy okazji zapytalam czy wedlug niej z dzidzia wszystko dobrze. Powiedziala ze znacznie uroslo, wciaz lezy glowka do mojej glowy i ma calkiem inna energie niz ja, duze prawdopodobienstwo na chlopca. Wiem, ze pewnie sporo z Was w to nie wierzy, ale to nie zadna wrozka tylko pracuje z energia. Bardzo mnie uspokoila bo jak kilka tyg temu dowiedzialam sie o ciazy,nie bedac jeszcze na usg powiedziala mi,zebym sie nie martwila bo ciaza tym razem jest juz w mavicy. Za kilka dni uspokoila mnie,ze serduszko bije zanim bylam na usg. Idac na usg mialam obawy ale jak wszystko sie potwierdzilo uspokoilam sie. To ona powiedziala mi, ze przyszle mamy powinny byc bardziej swiadome kazdej mysli i emocji jakie przezywaja, bo to wszystko czuje nasze malenstwo. To my decydujemy o nas samych a nie jakis lekarz ktory czasem powie cos niemilego czy wyszuka nam chorobe czy inne osoby. Jezdze do niej od lat. Pomogla mi emocjonalnie po dlugoletnim zwiazku. Pomogla mi uwierzyc w milosc i wytrzymac w zwiazku na odleglosc. Maz to zolnierz, poznalismy sie przez internet jak byl na misji. Zanim go zobaczylam pierwszy raz minelo 6miesiecy. Pozniej na miesiac przed slubem pojechal na kolejna misje na kolejne 6 miesiecy. Wrocil wciaz byl ode mnie 450km i tak 3 lata az w koncu miesiac temu udalo mu sie w koncu przeniesc tutaj do mnie. Dlatego wierze w slowa tej mojej znajomej i dlatego dzisiaj sie z Wami dziele swoja prywata :) mam nadzieje, ze mnie nie zlinczujecie ze wierze w takie rzeczy :)
Nikt Cię nie zlinczuje, ludzie mają Coraz większą świadomosc, ja aż tak się mojej cioci nie dopytuje ale też nad tym działam. Ona już ma level ekspert, I czasem boje się coś pomyśleć bo ona już wie
 
Apropo szczoteczki, w PL jest bardzo popularna ta Luna ale jest droga kosztuje 600zl, ja miałam I zgubiłam na promie I będę of nowa zamawiać z Xiaomi przez Alli bo kosztuje 70zl I jak dziewczynom ja pokazałam to każda chce, jest genialna. Wrzucę wam jutro link.
Hehe napisałaś o tej szczoteczce do twarzy i weszłam na Ali i sobie kupiłam od razu taka. Super opinie, nie droga, zobaczymy czy mi się sprawdzi :) a czym myjecie twarz taka szczotka? Szczególnie teraz w ciąży? Ja zel mam z kwasem wiec teraz głównie tonikiem, Mam kosmetyki z pat&rub wiec naturalne. Muszę żel jeszcze dokupić.
 

Załączniki

  • A5E3EFA1-6CFE-4B5B-AA25-A77615A150DC.png
    A5E3EFA1-6CFE-4B5B-AA25-A77615A150DC.png
    118,2 KB · Wyświetleń: 63
Nikt Cię nie zlinczuje, ludzie mają Coraz większą świadomosc, ja aż tak się mojej cioci nie dopytuje ale też nad tym działam. Ona już ma level ekspert, I czasem boje się coś pomyśleć bo ona już wie
Ja w takie coś nie wierze i nie podchodzę do tego na poważnie, ale też nigdy nie byłam i mnie tam nie ciągnie. Niech każdy sobie wierzy w co chce tylko żeby nie atakował drugiej osoby ze wyznawanie czegos innego.
 
reklama
Do góry