reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Ja spać w nocy nie mogę śnią mi się jakieś nie poważne sny :( koszmar budzę się cała spocona :( wy też macie takie sny??

f2w3yx8ddfik96xs.png


klz9io4peyu1d27x.png
Ja narazie miałam tylko taki sen że gadałam z moim.brzuchem i mi powiedział mamo jestem Gabi dziewczynka, a nie nikt inny, co Ty sobie myślisz! Hihi
 
reklama
A słyszałeście o metodzie ramzi określania płci na podstawie zdjęć usg z 6-8tc? :D dla niektórych kolejna bujda ale mi daje kolejną nadzieję że tym razem dziolche ustrzelilismy [emoji12]
Potem na podstawie zdjęć z okolic 12 tc i położenia wyrostka niby niemal 100% można określić.
Nie slyszalam o tej metodzie, ale zaraz ide poprzegladac zdjecia z pierwszej ciazy i z tej :) za tydzien mam kolejne usg i od razu zapisze sie na to, ktore zdradzi plec. Wykonuja takie dopieto w 14+6, wiec cierpliwie czekam do konca wrzesnia... obysmy obie mogly sie cieszyc z corek :)
Mi też się śpią głupoty, później spać przez kilka godzin nie mogę. A od 6 z córeczką na nogach, to bedzie wesoły dzień :)
Powodzenia! Znam ten bol... przedwczoraj mialam noc nieprzespana, dlatego wczoraj z mezem bylismy juz w lozku o 20. Mezus zloto, nawet dzisiaj zaoferowal, ze przed praca sam podrzuci synka do zlobka, co bym mogla w spokoju przezywac nudnosci :)
 
Dziewczyny z Wrocławia, czy mogłybyście polecić dobrego ginekologa do prowadzenia ciąży, który przyjmuje na NFZ i prywatnie? Dopiero przeprowadziłam się do Wrocławia. Wcześniej byłam na dwóch wizytach prywatnie - jedna była we Wrocławiu, ale lekarz przyjmuje wyłącznie prywatnie. Byłam jedynie w celu zobaczenia czy ciąża się rozwinęła i bije serduszko. Z góry bardzo dziękuję za pomoc :)


Słyszałam opinie, że dr. Krzysztof Wurm jest dobrym lekarzem, prowadził ciąże moich 3 znajomych. Przyjmuje na NFZ i prywatnie.

Ja chodzę do Polmedu prywatnie do dr. Domańskiej-Burczy i również polecam.

Teraz jestem w szpitalu i pracuje tu doświadczony dr. Hapon - zastanawiam się nad ewentualną zmianą...

Popatrz na znanym lekarzu [emoji846]
 
A co to za fotel? Masz jakies foty? Jeju ja nie mam w ogole doswiadczenia a jak czytam posty dziewczyn to tutaj tyle doswiadczonych a ja tylko screeny robie jak mi sie wyswietla reklama a to jakas wanienka a to bujaczek ale nic poza tym :( moze za jakis czas wpadne w szal poszukiwan. Na ta chwile na chroniczny brak czasu :(
Cos takiego. Ja też nie mam żadnego doświadczenia, to pierwsza ciąża. Jedynym plusem jest to że moje przyjaciółki urodziły dzieciaczki w tamtym roku więc je podpytuje co i jak;) (Tak im sie fajnie trafilo ze 4 urodziły dzieciaczki jedna po drugiej;p)
 

Załączniki

  • pol_pl_Skandynawski-fotel-uszak-FLORI-tkanina-turkus-12332_1.jpg
    pol_pl_Skandynawski-fotel-uszak-FLORI-tkanina-turkus-12332_1.jpg
    45,3 KB · Wyświetleń: 56
  • fotel-uszak-vegas-skandynawski-patchwork.jpg
    fotel-uszak-vegas-skandynawski-patchwork.jpg
    64,5 KB · Wyświetleń: 61
W jakiej cenie te fotele?

Ja to już bym kupiła łóżeczko komode hehe na razie oglądam :) w korci mnie żeby już coś kupić



f2w3yx8ddfik96xs.png


klz9io4peyu1d27x.png
 
Dziewczyny z Wrocławia, czy mogłybyście polecić dobrego ginekologa do prowadzenia ciąży, który przyjmuje na NFZ i prywatnie? Dopiero przeprowadziłam się do Wrocławia. Wcześniej byłam na dwóch wizytach prywatnie - jedna była we Wrocławiu, ale lekarz przyjmuje wyłącznie prywatnie. Byłam jedynie w celu zobaczenia czy ciąża się rozwinęła i bije serduszko. Z góry bardzo dziękuję za pomoc :)
Hej, ja jestem z Wrocławia, ale niestety nie pomoge, nie mam pojęcia kto przyjmuje na NFZ, całe życie prywatnie chodzę. Poszukaj w necie, na pewno znajdziesz.
 
Ja we wrześniu zrobie listę wszystkiego co potrzebuje dla mnie, dla dziecka i od października będę stopniowo kupować. Maskara ile tego wszystkiego jest.... ze sto pozycji będzie jak nic :D będziecie robić listę? To moje pierwsze dziecko, wiec nie mam niczego.
 
reklama
Ja juz kupilam lozeczko :) wozek i fotelik tez. Z ubrankami czekam na plec. Za miesiac kupie butelki i tak co miesiac cos.

A który u Ciebie tydzień?
A jaki wózek kupiłaś jest może bardzo lekki szukam i nie mogę znaleźć będę musiała sama go znosić z drugiego piętra.

My jesteśmy w trakcie budowy na wakacje dach okna do piero także muszę jakoś kącik w salonie na razie dla maluszka bo o przeprowadzce to pewnie mowa do piero po Komuni córki.

f2w3yx8ddfik96xs.png


klz9io4peyu1d27x.png
 
Do góry