reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Hej, co do odkurzacza to ja mam iLife, kupiłam na Ali express w oficjalnym firmowym sklepie. Wysyłka 4dni z Hiszpanii.
Dzisiaj mnie coś brzuch pobolewa, co chwile gdzieś zakłuje, pociągnie, zaboli, a do tego leze już ponad miesiąc i chyba mam lekki problem z hemoroidami przez to :/ brzuch tez mam spory, jem z 6 posiłków dziennie, a metabolizm i przemiana materii działa u mnie na 10% tego co przed ciąża :/ leżenie robi swoje... oby chociaż nie na darmo i żeby nie było śladu po krwiaku. Fajnie macie te co możecie normalnie funkcjonować, zazdroszczę.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Macie już może jakieś wózki na oku?? Może możecie mi poelci wózek 3w1 lekki bo będę musiała go znosić codziennie z drugiego piętra... Oglądam już po mału wózki kokony ale nic mi nie wpada na razie córka już duża 8 lata zapomniałam połowę rzeczy :)

f2w3yx8ddfik96xs.png


klz9io4peyu1d27x.png
 

Załączniki

  • Screenshot_20190819-194057.jpg
    Screenshot_20190819-194057.jpg
    214,8 KB · Wyświetleń: 61
  • Screenshot_20190725-235624.jpg
    Screenshot_20190725-235624.jpg
    181,3 KB · Wyświetleń: 63
  • IMG_20190724_084708.jpg
    IMG_20190724_084708.jpg
    113,9 KB · Wyświetleń: 61
  • IMG_20190724_084637.jpg
    IMG_20190724_084637.jpg
    121,7 KB · Wyświetleń: 62
Ja mam to samo. Tez bede pewnie bazowala na neutralnych odcieniach. My musimy zmienic lozko,bo jest za duze i nie zmiesci sie lozeczko i pokombinowac z komodami i szafami musimy bo nasze mieszkanie to jak dla singli. Duza przestrzen a takiej uzytkowej brak. Tylko, ze ja na spokojnie jakos pewnie w pazdzierniku pomysle,bo teraz tylko praca i praca. Urlopy jeszcze trwaja i zaraz nasz sie szykuje we wrzesniu, zaraz po usg i tak jak u ktorejs z Was tez wielogodzinna na Chorwacje. Wiec dopiero po powrocie. Poza tym ja jestem jeszcze wciaz w takim szoku, ze sie udalo, ze wciaz w to nie wierze.
Tyle nieszczesc wsrod moich kolezanek. Sama tez po przejsciach,poza tym tez po kilku miesiacach starania...niby to nic, ale na psyche tez to roznie dziala..dlatego wciaz jestem w szoku i nie wiem nawet od czego zaczac te zakupy
My w pt mielismy akcje wymiana mebli ;p kupilismy łóżko, komode, regał w ikei bo tak samo nie bylo by nawet gdzie łóżeczka postawić ani zadnego miejsca na ubranka i rzeczu dziecka. Później caly week zabawa w składanie;p Planuje jeszcze zakup fotela takiego w typie uszaka zeby wygodnie bylo karmic;)
 
Tu wlasnie nie chodzi o pieniadze, pracuje w 2 szkolach w jednej mam umowy na czas nieokreslony ale w drugiej we wrzesniu podpiauje nowa, jesli chce miec mozliwosci powortu to obydwu to w tej Gdzie mi sie konczy umowa Musze popracowac zeby pokazac ze mi zalezy. W tej drugie zad od wrzesnia mam 1kl I tez lepiej zeby dzieci mnie poznaly bo ja pozniej do nich wroce. Mam nadzieje, ze do grudnia wytrzymam

Anita, trzymam kciuki żeby zdrówko pozwoliło [emoji1303][emoji1303][emoji1303] u mnie można powiedzieć podobna sytuacja, prawdopodobnie będę musiała pociągnąć do końca grudnia bo tak mi się kończy umowa, a jeśli w styczniu nie podpiszą ze mną nowej to nici z macierzyńskiego (umowa zlecenie wiec inne teoche prawa) poza tym chce na macierzynskim wrócić juz na pojedyncze godziny żeby noe stracić swoich stałych grup.
 
Hej, co do odkurzacza to ja mam iLife, kupiłam na Ali express w oficjalnym firmowym sklepie. Wysyłka 4dni z Hiszpanii.
Dzisiaj mnie coś brzuch pobolewa, co chwile gdzieś zakłuje, pociągnie, zaboli, a do tego leze już ponad miesiąc i chyba mam lekki problem z hemoroidami przez to :/ brzuch tez mam spory, jem z 6 posiłków dziennie, a metabolizm i przemiana materii działa u mnie na 10% tego co przed ciąża :/ leżenie robi swoje... oby chociaż nie na darmo i żeby nie było śladu po krwinkach. Fajnie macie te co możecie normalnie funkcjonować, zazdroszczę.

Ja nie leżę ale tez zaczynam odczuwać te hemoroidy wtedy kiedy mam problem z załatwieniem w poprzedniej ciąży miałam na koniec i po porodzie wiec teraz będzie to samo niestety [emoji51] gowniana sprawa dosłownie [emoji23]
 
U nas dziewczyny po prostu szly do swietlicy do czasu pojscia na L4, no ale kazda szkola ma swoje zasady itd. Oczyeiscie na to zgadza bo u nas nigdy by to nie przeszlo.. co innego gdyby to byla 3klasa..

W swietlicy mam inny wymiar etatu stracilabym na tym duzo. Tu sie nie na na co zgadzac bo Ja mam umowe jako nauczyciel edukacji a nie swietlicy, a ciaza nie jest powodem do zmiany stanowiska pracy. Poza tym kolezanka, ktora bedzie prowadzila 2 klase pierwsza Przychodzi dopiero w lutym po macierzynskim pierwsze pol roku bedzie mial ktos inny te klase.
Nauczylqm sie juz, ze trzeba patrzec w zyciu ba siebie i swoje dobro. Dla mnie takie rozwiazanie jest najkorzystniejsze.

Agunia 2 trymestr zacYnamy w 14+1:)
 
My w pt mielismy akcje wymiana mebli ;p kupilismy łóżko, komode, regał w ikei bo tak samo nie bylo by nawet gdzie łóżeczka postawić ani zadnego miejsca na ubranka i rzeczu dziecka. Później caly week zabawa w składanie;p Planuje jeszcze zakup fotela takiego w typie uszaka zeby wygodnie bylo karmic;)
A co to za fotel? Masz jakies foty? Jeju ja nie mam w ogole doswiadczenia a jak czytam posty dziewczyn to tutaj tyle doswiadczonych a ja tylko screeny robie jak mi sie wyswietla reklama a to jakas wanienka a to bujaczek ale nic poza tym :( moze za jakis czas wpadne w szal poszukiwan. Na ta chwile na chroniczny brak czasu :(
 
A co to za fotel? Masz jakies foty? Jeju ja nie mam w ogole doswiadczenia a jak czytam posty dziewczyn to tutaj tyle doswiadczonych a ja tylko screeny robie jak mi sie wyswietla reklama a to jakas wanienka a to bujaczek ale nic poza tym :( moze za jakis czas wpadne w szal poszukiwan. Na ta chwile na chroniczny brak czasu :(

Nie martw się ja mam córkę ma 8 lat i też połowe rzeczy nie pamiętam :) ale już jak chodzę po sklepach to oko wszędzie na ubranka akcesoria i najlepsze to jest oglądanie na ulicy za wózkami hahaha


f2w3yx8ddfik96xs.png


klz9io4peyu1d27x.png
 
reklama
Do góry