reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

J
Tak dokładnie pokazuje ile wynosi tetno w jego normach jest między 120 a 160 poniżej lub powyżej pika i święci na pomaranczowo.
M9jego bombelka zazwyczaj jest powyżej 160 A nawet 170 ale nie martwię się tym czytałam że różne są normy
A na usg w 9+1 mialam 176 i ginekolog powiedziala ze to norma, dziewczyny jak macie instagram to polecam wam sledzic profil ginekologa Michala Lipy bo wrzuca duzo ciekawych informacji i rozwiewa wiele watpliwosci, m.in. o tetnie, prenatalnych, jak sie przygotowac, itd. Polecam
 
reklama
dziewczyny bierzecie jodid???jak u Was z dostępnością w aptekach?bo u mnie w mieście w żadnej aptece już nie ma, a mi się skończył....
Ja biore pregna plus tam jest jod. Endokrynolog mi zapisal jodid ale powiedzial ze skoro biore w pregnie to nie ma sensu dokladac. W dodatku jodid jest na recepte a pregna.plus nie :)
 
Ja rzadko kiedy myje owoce , czasem jem już w drodze do domu [emoji28] całe życie w domu były koty dachowce, wychodzące na dwór, toaletę sprzatalam ja, od dwóch lat mam też kota brytyjczyka, A tokso nigdy się nie zarazilam, mam nadzieję że tak zostanie [emoji6]

Ja odpoczywam ... posprzątałam dwie szafki w kuchni i muszę poleżeć ...[emoji28]czuje ze padnę dziś koło 21, mam ochotę na ciasto z borówkami... albo pizzę z krewetkami i do tego cola [emoji39]
 
zazdroszczę wszystkim tym, które mogą się ruszać i normalnie funkcjonować, bo łóżko jest fajne na godzinkę, czy dwie, a takie leżenie tylko dobija..

tez zazdroszcze i jednocze sie w bólu lezenia ;) ja dzis mialam "szalony dzień" ... w koncu wyszlam z domu (!) - bylam oddac krew na morfologie i mocz , bo w poniedzialek wizyta u gin. To moje pierwsze wyjscie poza dom od 2 tyg , mysle ze usprawiedliwione ;) czulam sie te 20min poza domem jak na wakacjach :D ahh no i jadlam dzis rosół, ohh normalnie nie cierpie rosołu, a od miesiąca mam ciagle smaki na rosół... :o czy ktoś tak ma ?
 

Wiesz co Ja akurat kupiłam używane na ebay ale myślę że również są na allegro

Taki na allegro znalazłam u góry link [emoji6]
 
tez zazdroszcze i jednocze sie w bólu lezenia ;) ja dzis mialam "szalony dzień" ... w koncu wyszlam z domu (!) - bylam oddac krew na morfologie i mocz , bo w poniedzialek wizyta u gin. To moje pierwsze wyjscie poza dom od 2 tyg , mysle ze usprawiedliwione ;) czulam sie te 20min poza domem jak na wakacjach :D ahh no i jadlam dzis rosół, ohh normalnie nie cierpie rosołu, a od miesiąca mam ciagle smaki na rosół... :o czy ktoś tak ma ?
To ja wychodzę codziennie po synka do żłobka, w weekend też zaliczyłam wesele na siedząco, bo generalnie lekarka kazała się oszczędzać, a nie leżeć plackiem, ale ile mogę, czyli od rana do 16 leżę.. Co do smaków, to akurat ja nie na rosół, ale ciągle chce mi się "czegoś", bo mało jem i jestem głodna przez mdłości.. przy synku nie miałam zachcianek w ogóle, a teraz całe dnie Bałtyku myślę o jedzeniu, ale w sumie nic mi nie smakuje.. w weekend imprezka u rodziców, więc na pewno będzie z czego wybierać na stole, to może w końcu zaspokoje głód ;)
 
Ja też mam dopiero za 3 tygodnie i mam ochotę iść do innego lekarza żeby tylko zobaczyć :)



Ja zupełnie nic nie czuje i czasem się smieje ze może jednak nie jestem ... jedynie to to ciągnięcie w podbrzuszukaniu


Oo mam identyko, gazy przeokromne a przez to wzdęty brzuch i taaak duży się robi na wieczór


Ciekawe czy urodzimy w tym samym czasie tez jetem w 11 ale 10+3 :) ostatnia miesiączka kiedy? Ja 25.05 a teraz czekam na wizytę do 20.08 i już nie mogę się doczekać. Chce juz dostać zdjęcie bo do tej pory nic nie dostałam :(

Ehh ten czas do 26 sierpnia. Już mam wyniki wszystkie dobre :) tylko na prawdę chciałbym już tą wizytę czy bije serduszko czy ok wszystko z maluszkiem....



f2w3yx8ddfik96xs.png


klz9io4peyu1d27x.png
 
Ostatnia edycja:
Super, w kupie razniej :)

Juz niedlugo! Dlatego cieszylam sie, ze ja mialam wizyte przed poludniem. Nie lubie caly dzien czekac... powodzenia i dawaj znac!

Tylko czasem nie probuj zmieniac na inny dzien :) dzisiaj tez mialysmy razem wizytowac, ale poszlas szybciej na usg ;)


Serce juz na pewno bedzie i dzidzie tez bedziesz mogla dokladnie zobaczyc. Zazdroszcze! Moj maz wpatruje sie w zdjecia z usg i mowi, ze nic nie widzi hah.


Haha nie kochana nie zmieniam ale niecierpliwie się bardzo.. Wyniki zrobione hemoglobine to 13,1 chyba nigdy takiej nie miałam haha :) ale jemy buraczki barszcze dużo owoców malin jagód bob fasolka brokuły :)
 
reklama
Super, w kupie razniej :)

Juz niedlugo! Dlatego cieszylam sie, ze ja mialam wizyte przed poludniem. Nie lubie caly dzien czekac... powodzenia i dawaj znac!

Tylko czasem nie probuj zmieniac na inny dzien :) dzisiaj tez mialysmy razem wizytowac, ale poszlas szybciej na usg ;)


Serce juz na pewno bedzie i dzidzie tez bedziesz mogla dokladnie zobaczyc. Zazdroszcze! Moj maz wpatruje sie w zdjecia z usg i mowi, ze nic nie widzi hah.


Haha nie kochana nie zmieniam ale niecierpliwie się bardzo.. Wyniki zrobione hemoglobine to 13,1 chyba nigdy takiej nie miałam haha :) ale jemy buraczki barszcze dużo owoców malin jagód bob fasolka brokuły :)
 
Do góry