reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

A pozwolili Ci iść do domu?? Zazdroszczę :).. Pani mi powiedziała, że mam się nie ruszać i nawet po korytarzu nie chodzić, żeby właśnie tego metabolizmu nie zmieniać.. Ale widać, że w każdej przychodni inaczej :)

Tak pozwolili bo mieszkam zaraz obok, a nigdy z tym nie mialam problemu.
 
reklama
No powoli staram się całkowicie przestać ale nie jest to łatwe czasem zapalne 2 na dzień a czasem 5 zależy jak się czuje dodam że wcześniej paczkę fajek paliłam na dzień. Mam nadzieję że mnie odrzuci całkowicie. Czasem tak mam że jak zapalne to w głowie mi się kręci to później już do końca dnia nawet nie ruszę papieroska a czasem to cały czas myślę o paleniu a jak Ci idzie?
Dziewczyny, ograniczylam kawe z trzech do jednej filizanki na dzien i doslownie zasypiam na stojaco :( Mamy, ktore jeszcze podpadaly papieroski: jak Wam idzie rzucanie nalogu?
 
/siuniaczek77Witamy w naszym gronie!

Ja mojego syna urodziłam w moje urodziny 12.05. Także od 4 lat mamy wspólną imprezkę urodzinową a termin miałam na 03.05. Wszystko jest możliwe, wiec jak się uda to będziecie mieć wspólne święto !
 
Co dzisiaj macie pomysł na obiad? Bo nie mam dzisiaj na nic pomysłu przez te upały...

Jeszcze dzisiaj moja chrzestna dzwoniła z którą mam bardzo dobry kontakt jej o ciąży nic nie mówiłam również ale chyba coś podejrzewa bo niekiedy coś insynuujee, ona mnie bardziej zna nóż moja mama, i już temat że abym się nie ważyła rodzic w Norwegii bo tu dzieci odbierają, bo rozmawiała z jakimś lekarzem i to jej powiedział itd itp... Oj czuje ze oprócz radości na urlopie to będę miała przeprawke z rodziną...
f2w3gov37znp1hsr.png
 
Cześć dziewczyny Witam się i ja. Czytam Was i kibicuje każdej od pierwszej strony .
Mój przewidywany termin to 12.03 . Smiechowo bo to tez moje urodziny .
Pierwszy skan miałam w środę . 6+6 i śliczne małe serduszko które podobno bardzo mocno biło .
Ja tez mieszkam w UK . Mam dwoje dzieci (6 i 2,5 lat) . W zeszłym roku straciłam ciąże wiec do tej tez podchodzę troszkę z rezerwa . Zwłaszcza ze jak na mamę to dość wiekowa ze mnie jednostka
Ja tez mieszkam w UK ( chwilowo jestem w Polsce) , tez już mam swoje lata ;), tez dwójkę dzieci i tez jestem z marca (30) witaj :)
 
Krzywa cukrową robiłam z glukoza z cytryną ale taka już gotowa w proszku. Smak słodkiej orenzady bez gazu. Myślicie że można zalać ją wodą gazowaną ? Haha ;-)
My też dziś jedziemy nad morze. Mąż właśnie z córka ucieli drzemkę przed podróżą a ja nadrabiam internety.
Co do częstego usg mój lekarz jest dr nauk medycznych i nawet nie pyta mnie czy chce tylko od razu mówi że trzeba podgladnac maluszka. Wizyty mam co 4 tygodnie Czasem 5 a pod koniec ciąży to było co 3 tygodnie. Ufam mu w pełni. Dzięki jego pomocy mamy już córeczkę i teraz drugiego bąbelka w brzuchu :-) Inny lekarz (endokrynolog) powiedział że u nas tylko invitro może (nie musi) dac nam dziecko. A udało się dwa razy naturalnie.
 
Cześć dziewczyny Witam się i ja. Czytam Was i kibicuje każdej od pierwszej strony .
Mój przewidywany termin to 12.03 . Smiechowo bo to tez moje urodziny .
Pierwszy skan miałam w środę . 6+6 i śliczne małe serduszko które podobno bardzo mocno biło .
Ja tez mieszkam w UK . Mam dwoje dzieci (6 i 2,5 lat) . W zeszłym roku straciłam ciąże wiec do tej tez podchodzę troszkę z rezerwa . Zwłaszcza ze jak na mamę to dość wiekowa ze mnie jednostka

Hej, u mnie to samo! Z OM mam termin na 27 marca czyli moje urodziny :)

No powoli staram się całkowicie przestać ale nie jest to łatwe czasem zapalne 2 na dzień a czasem 5 zależy jak się czuje dodam że wcześniej paczkę fajek paliłam na dzień. Mam nadzieję że mnie odrzuci całkowicie. Czasem tak mam że jak zapalne to w głowie mi się kręci to później już do końca dnia nawet nie ruszę papieroska a czasem to cały czas myślę o paleniu a jak Ci idzie?
Ja przed ciaza podpalalam, ale nalogiem tego nie nazwe. Na szczescie nie musialam rzucac i ani mnie do palenia nie ciagnie. Gorzej z lampka wina czy kawa. Wiadomo, ze alkoholu nie pije, ale marzy mi sie czerwone winko wieczorem. Z kawa jest najgorzej, bo to moje uzaleznienie.

3-5 papierosow na dzien do super wynik! Mam nadzieje, ze niedlugo Cie zupelnie odrzuci i bedziesz miala problem z glowy.
 
Co dzisiaj macie pomysł na obiad? Bo nie mam dzisiaj na nic pomysłu przez te upały...

Jeszcze dzisiaj moja chrzestna dzwoniła z którą mam bardzo dobry kontakt jej o ciąży nic nie mówiłam również ale chyba coś podejrzewa bo niekiedy coś insynuujee, ona mnie bardziej zna nóż moja mama, i już temat że abym się nie ważyła rodzic w Norwegii bo tu dzieci odbierają, bo rozmawiała z jakimś lekarzem i to jej powiedział itd itp... Oj czuje ze oprócz radości na urlopie to będę miała przeprawke z rodziną...
f2w3gov37znp1hsr.png
U mnie bedzie ryba z ryzem, bo moj syn uwielbia to danie. Ryba na 10 min do piekarnika, ryz sie ugotuje w 20 min, wiec danie gotowe w max. 20-25 ;)

W Holandii dzisiaj przyjemnie. Na szczescie juz tylko 30 stopni. Nie to co wczoraj, gdzie dochodzilo do 40.
 
My robimy pizze. Właściwie 3. Każdy sobie sam daje dodatki. Córka zrobiła z przecierem, serem, szyneczka, papryką i kotlecikiem z wczorajszego obiadu
 
reklama
Do góry