reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

A ja dziś szaleje w kuchni i wstawiłam właśnie do piekarnika ciasto z wiśniami, posprzątałam mieszkanie, zrobiłam pranie i biorę się do pracy. Do Polski widać też zawitały upały, więc też będziemy się tu męczyć.. ja jeszcze nasikalam na test przed chwilą, żeby sprawdzić, czy kreska czasem nie znikna ;) Nie wiem jak przetrwam do 20 sierpnia do wizyty..
 
reklama
A ja dziś szaleje w kuchni i wstawiłam właśnie do piekarnika ciasto z wiśniami, posprzątałam mieszkanie, zrobiłam pranie i biorę się do pracy. Do Polski widać też zawitały upały, więc też będziemy się tu męczyć.. ja jeszcze nasikalam na test przed chwilą, żeby sprawdzić, czy kreska czasem nie znikna ;) Nie wiem jak przetrwam do 20 sierpnia do wizyty..

A to Twoja 1 będzie? Ja tez czekam na 22.08 mam prenatalne pierwsze :)
 
A ja dziś szaleje w kuchni i wstawiłam właśnie do piekarnika ciasto z wiśniami, posprzątałam mieszkanie, zrobiłam pranie i biorę się do pracy. Do Polski widać też zawitały upały, więc też będziemy się tu męczyć.. ja jeszcze nasikalam na test przed chwilą, żeby sprawdzić, czy kreska czasem nie znikna ;) Nie wiem jak przetrwam do 20 sierpnia do wizyty..


Ja planuje na 6 sierpnia i czekam z niecierpliwością... Strasznie się dluzy ten czas jeszcze dwa dni i do domku 1000km podróż męcząca oby córka nie wymiotowala bo ona różnie ma.. Dobrze ze pies śpi :) Tylko to moje bieganie do toalety hahaha

Może któraś mama polecić sprawdzona stronę z ubraniami akcesoriami dla maluszka?
 
Mi się już dwa razy śniło że poronilam, wczorak że masz mnie zdradza, a dzidziuś zdrowy ;) te ciąże to nas rozpieszcza ja ;)
To ja nie powinnam narzekac :) ciekawe jak mozna sen o zdradzie meza czytac na opak. Pewnie bedziecie niedlugo przezywac druga milosc :)
Naczytalam sie tu postow o plamieniach i teraz za kazdym razem jak ide na siusiu to od razu sprawdzam czy czegos nie zobacze na papierze. Moja mala paranoja.
 
Odbiegajac od tematu ciazy, ostatnio natrafilam na muzyke tego pana:


Na co dzien nie slucham klasyki ale ten kawalek jest po prostu piekny. Moze ktorejs z Was tez sie spodoba. Chcialabym miec taki talent :) tylko raz w zyciu udalo mi sie wyciagnac takie dzwieki i to bylo prawie 3 lata temu na porodowce.
 
Kochane proszę jakąś sukienka w grudniu będę mieć chrzciny a to już jak szczęśliwie będzie 6 miesiąc. Jakaś sukienka podeślijcie linki zdjęcia.
 
A to Twoja 1 będzie? Ja tez czekam na 22.08 mam prenatalne pierwsze :)
Tak. Tzn pierwsze miałam jeszcze przed terminem spodziewanej miesiączki, ale nic nie było widać, więc muszę cierpliwie czekać.. choć prawdopodobnie skończą mi się leki wcześniej, więc jak będzie wszystko dobrze, to chwilkę trzeba będzie przyspieszyć..
 
Kochane proszę jakąś sukienka w grudniu będę mieć chrzciny a to już jak szczęśliwie będzie 6 miesiąc. Jakaś sukienka podeślijcie linki zdjęcia.
Ja bym szukała stacjonarnie, są bardzo ładne sukienki ciążowe, ale jak ja sobie szukalam na ślub to nie we wszystkich dobrze wygladalam. Teraz to jest jeszcze większy wybór i ladbiejsze niz 9 lat temu[emoji6]
 
Kochane proszę jakąś sukienka w grudniu będę mieć chrzciny a to już jak szczęśliwie będzie 6 miesiąc. Jakaś sukienka podeślijcie linki zdjęcia.
Moze asos? Tylko nie wiem jak z dostawa do Polski bo zawsze w Holandii zamawiam:

Jaki lubisz styl?

Mi osobiscie podoba sie cos takiego:

 
reklama
A ja dziś szaleje w kuchni i wstawiłam właśnie do piekarnika ciasto z wiśniami, posprzątałam mieszkanie, zrobiłam pranie i biorę się do pracy. Do Polski widać też zawitały upały, więc też będziemy się tu męczyć.. ja jeszcze nasikalam na test przed chwilą, żeby sprawdzić, czy kreska czasem nie znikna ;) Nie wiem jak przetrwam do 20 sierpnia do wizyty..
Mozliwa wysylka ciasta do Holandii?
 
Do góry