reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Mieszkałam teraz mieszka mój mąż a ja z córką w Polsce bo chodzi do polskiej szkoły :) A obecnie jestem w De na wakacjach przyjechałam z mężem ale w sobotę wyjeżdżamy i ja już zostaje małej szykować wyprawkę do drugiej klasy :)


f2w3yx8ddfik96xs.png


klz9io4peyu1d27x.png
A ok ,myślałam że na stałe , bo ogólnie tutaj przez kwartal nie możesz zmieniać na kasę chorych ginekologa , A prywatnie się nie opłaca , ja dziś za badanie męża u gina zapłaciłam 16 euro plus jeszcze przyjdzie mi rachunek z laboratorium jakieś 30 do 40 [emoji849]
 
reklama
Kochane pytanie do mama które mają dzieci. Wózek 3w1 nowoczesny bardzo lekki bo będę musiała go znosić codziennie z 2 piętra.


f2w3yx8ddfik96xs.png


klz9io4peyu1d27x.png
 

Załączniki

  • Screenshot_20190723-162537.jpg
    Screenshot_20190723-162537.jpg
    260,7 KB · Wyświetleń: 41
Mamuski, ktore sa w kolejnej ciazy... po pierwszej wrocilyscie do swojej wagi na tyle zeby wbic sie w ubrania czy wymienialyscie szafe? Ja na pewno i tak czesci ubran bede musiala sie pozbyc, zeby wiecej miejsca bylo na rzeczy malucha, ale jestem ciekawa jak z rozmarowka bedzie po ciazy
Wagą nie ale rozmiarem tak [emoji12]
 
A ok ,myślałam że na stałe , bo ogólnie tutaj przez kwartal nie możesz zmieniać na kasę chorych ginekologa , A prywatnie się nie opłaca , ja dziś za badanie męża u gina zapłaciłam 16 euro plus jeszcze przyjdzie mi rachunek z laboratorium jakieś 30 do 40 [emoji849]


Ja wiem kochana bo tu męża siostra mieszka ale ona na kasę chorych chodzi.

Tyle dobrego że u was leki za darmo :) ja kiepsko z językiem i córka nie bardzo chciała tu chodzić do przedszkola więc wróciłam budujemy dom i wtedy mąż zjedzie ale to myślę do piero po córki Komuni :( my dopiero mury




f2w3yx8ddfik96xs.png


klz9io4peyu1d27x.png
 
Dla mnie najważniejsze żeby maluszek był zdrowy i do noszony i tak mam rozstępy więc dodatkowe mnie nie ruszają... Bo sobie poświęce rok na ćwiczenia i znów będzie XS i 45 kg:)




f2w3yx8ddfik96xs.png


klz9io4peyu1d27x.png
 
A co sądzicie o malowaniu włosów? W grudniu będę szła na chrzciny jakieś pomysły na sukienkę dla dużego brzuszka? I buty kochane jestem niska bardzo ale chciałabym coś wyższego to grudzień będzie zimno ale poczęstunek i tort w restauracji buty płaskie odpadają... Jakieś pomysły???



f2w3yx8ddfik96xs.png


klz9io4peyu1d27x.png
 
reklama
A co sądzicie o malowaniu włosów? W grudniu będę szła na chrzciny jakieś pomysły na sukienkę dla dużego brzuszka? I buty kochane jestem niska bardzo ale chciałabym coś wyższego to grudzień będzie zimno ale poczęstunek i tort w restauracji buty płaskie odpadają... Jakieś pomysły???



f2w3yx8ddfik96xs.png


klz9io4peyu1d27x.png
No ja farbowalam jakoś 3 dni przed testem bo sobie pomyślałam że w czasie okresu to nie bardzo bo nie zawsze złapie dobrze farba więc po ptakach [emoji12] ale niby teraz te farby nieszkodliwe [emoji6]
 
Do góry