reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Ale upal, 32 stopnie... ledwo idzie wytrzymac.

Macie jakis sprawdzony sposob na zawroty glowy? Mecza mnie od kilku dni. Polozyc sie nie moge, bo jestem sama z synkiem.
 
reklama
Ee to wy dziewczyny nie macie rozstępów nic, :)

f2w3yx8ddfik96xs.png


klz9io4peyu1d27x.png
Ja mam na udach piersiach i brzuchu
 
Na internecie dm i rossmana takie znalazłam ale pójdę później może jeszcze coś znajdę :)



f2w3yx8ddfik96xs.png


klz9io4peyu1d27x.png
Ja mam femibaby, bo porównując z femibion to ten sam skład, femibion ma chyba też trochę mniej kwasu foliowego z tego co pamiętam . Nie wiem jak wygląda femibion 2 , i czy nie będę zmieniała w drugim trymestrze właśnie na ten ,muszę porównać później . Ale póki co polecam ci femibaby, ale witaminę D warto sumplementowac jeszcze osobno
 
Ja mam femibaby, bo porównując z femibion to ten sam skład, femibion ma chyba też trochę mniej kwasu foliowego z tego co pamiętam . Nie wiem jak wygląda femibion 2 , i czy nie będę zmieniała w drugim trymestrze właśnie na ten ,muszę porównać później . Ale póki co polecam ci femibaby, ale witaminę D warto sumplementowac jeszcze osobno

Te witaminy przecież mi nie zaszkodza bez konsultacji z lekarzem :)
 
Kochane kiedy mija to ryzyko poronienia?? U mnie w rodzinie rodzice milczą ale czekaj do wizyty mówią że nie chcą zapeszac... Co myślicie??? Kiedy już mogę być spokojna że maluszkowi nic nie grozi?




f2w3yx8ddfik96xs.png


klz9io4peyu1d27x.png
 
Kochane kiedy mija to ryzyko poronienia?? U mnie w rodzinie rodzice milczą ale czekaj do wizyty mówią że nie chcą zapeszac... Co myślicie??? Kiedy już mogę być spokojna że maluszkowi nic nie grozi?




f2w3yx8ddfik96xs.png


klz9io4peyu1d27x.png

Pierwsze niebezpieczeństwo po 12tc, potem już jest spokojniej ale do porodu wszystko jest możliwe.
 
reklama
Do góry