reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny zrobiło mi się ciemno przed oczami i potknęłam się na schodku. Upadłam na kolana i ręce - brzuch nie został ani uderzony ani ucisniety. Powinnam się martwić? Myślicie ze coś mogło się stać? Zaczynam panikować a muszę jeszcze w pracy wytrzymać :(
 
Dziewczyny czy to tylko ja mam tak że do mnie to jeszcze nie dociera że jestem w ciąży.. Może dopiero jak pójdę w czwartek i usłyszę serduszko dopiero 5 tydz jeszcze się z tym nie oswoiłam..
Pisałam o tym samym dużo wcześniej [emoji6]he he i szczerze mówiąc byłam już na usg widziałam [emoji173] serduszko A i tak nadal nie mogę uwierzyć że mieszka we mnie mały bombelek.... tym bardziej że nawet troszeczkę mnie piersi nie bolą A z tego co czytam to chyba większość z was dotknął ten przyjemny objaw pełnych większych piersi [emoji4]
 
Dziewczyny zrobiło mi się ciemno przed oczami i potknęłam się na schodku. Upadłam na kolana i ręce - brzuch nie został ani uderzony ani ucisniety. Powinnam się martwić? Myślicie ze coś mogło się stać? Zaczynam panikować a muszę jeszcze w pracy wytrzymać :(
Myślę że nie powinnaś się martwić skoro uderzenie nie dotyczyło brzuszka fakt wiadomo to napewno był jakiś wstrząs , Ja również przeżyłam upadek wręcz na pupę w poprzedniej ciąży fakt że chyba wtedy było oko 15 tydzień czy jakoś tak i na szczęście nic się nie stało.
 
Pisałam o tym samym dużo wcześniej [emoji6]he he i szczerze mówiąc byłam już na usg widziałam [emoji173] serduszko A i tak nadal nie mogę uwierzyć że mieszka we mnie mały bombelek.... tym bardziej że nawet troszeczkę mnie piersi nie bolą A z tego co czytam to chyba większość z was dotknął ten przyjemny objaw pełnych większych piersi [emoji4]
Ja nie mam żadnych objawów ciazy oprócz braku miesiączki he w pierwszej ciąży też tak miałam i mam nadzieję że w tej też tak. Będzie .... Tak myślałam że może nie dociera to do mnie jeszcze bo nie planowaliśmy tak szybko drugiego dzidziusia i jeszcze to trochę szok jest dla mnie
 
Ja nie mam żadnych objawów ciazy oprócz braku miesiączki he w pierwszej ciąży też tak miałam i mam nadzieję że w tej też tak. Będzie .... Tak myślałam że może nie dociera to do mnie jeszcze bo nie planowaliśmy tak szybko drugiego dzidziusia i jeszcze to trochę szok jest dla mnie
Ufff nie jestem sama, że jedynym znakiem ciąży to brak miesiaczki i pozytywny test [emoji173]
A jaka będzie różnica między rodzeństwem gdy się bobas w marcu urodzi ?
 
reklama
Do góry