reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Mi zaczelo się lekko brązowe plamienie ... i już jestem posrana co to będzie, jeszcze te przeciwciała...[emoji58] mieliśmy jechać na grilla do znajomych ale już nie mam ochoty
 
reklama
Dziewczyny, ja tez mam plamienia, ale na necie jak czytałam o objawach 8 tygodnia to było napisane, ze można się w tym tyg spodziewać plamienia. Oby szybko przeszło i żeby nie bylo czerwone i bez innych dolegliwości. Ja cały dzień gnije w łóżku i walczę z przeziębieniem, mega słaba jestem, nie mam siły nawet wstać, a cały dzień sama dziś jestem.
f2w3rjjghb3ibrut.png
 
Masz mozliwosc skonsultowania tego dzisiaj z lekarzem?
Niestety , w DE od piątku popołudnia wszystko pozamykane , aż do poniedziałku, obserwuje czy będzie tego więcej , ewentualnie na szpital , we wtorek dopiero będę u swojej gin bo muszą sprawdzić męża na te przeciwciała, wczoraj widziałam serduszko , a dziś już się boję że może być źle
 
Tak ja mam już wózki wybrane :) i będzie jeden z trzech:
Bugaboo fox
Joolz day 3
Mutsy icon
Ale nie wiem który wybrać [emoji23][emoji23]
Ja na weselu o dziwo dobrze się czuje :p ale mamy dość sporo roboty :)
 
reklama
Do góry