reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

reklama
Hej hej ja też mam okropny stres i kolatania z tych nerw ale wiem że nerwy w niczym nie pomogą :( co do acard ja przyjmuje jedna tabletkę dziennie ale za wskazaniem lekarza on rozrzedza krew więc lepiej na własną rękę nie przyjmować że względu na możliwość plamienia nawet krwawienia sam lekarz mnie uprzedził przed tym więc bym nie radziła :)
 
@Dmalw czasem te brązowe plamienia to tylko resztki tego co zostało. Nie martw się to pewnie nic złego i napewno wszystko będzie ok. Daj znać koniecznie po wizycie
 
Ojej, jak Facebook to będę musiała założyć jakieś konto .:) wiecie co tak mi się dłuży czas... jeszcze 2 h do wizyty :)

Powodzenia Dziewczyny!
 
Wracam z wizyty. No i nie rozumiem… Miałam robione pierwsze usg, dzisiaj jest 5tc+2 dni. Beta z poniedziałku 750.
Endometrium jest mocno pogrubione i jest malutka kropeczka wielkości główki od szpilki… lekarz powiedział że akurat zagnieżdżona w idealnym miejscu. Ta kropeczka jest Mniejsza od kursora. Lekarz powiedział że dalej mam brać Progesteron i nie pozostaje nic więcej niż czekać. Ale to co mnie rozwaliło… Powiedział że to może być plamienie implantacyjne Ale jakim sposobem skoro Beta rośnie mi już drugi tydzień… Według mojej wiedzy to Beta zaczyna rosnąć w momencie zagnieżdżenia to jakim cudem teraz to plamienie.


Zobacz załącznik 999838

5tc+2
 
Ostatnia edycja:
Wracam z wizyty. No i nie rozumiem… Miałam robione pierwsze usg, dzisiaj jest 5tc+2 dni. Beta z poniedziałku 750.
Endometrium jest mocno pogrubione i jest malutka kropeczka wielkości główki od szpilki… lekarz powiedział że akurat zagnieżdżona w idealnym miejscu. Ta kropeczka jest Mniejsza od kursora. Lekarz powiedział że dalej mam brać Progesteron i nie pozostaje nic więcej niż czekać. Ale to co mnie rozwaliło… Powiedział że to może być plamienie implantacyjne Ale jakim sposobem skoro Beta rośnie mi już drugi tydzień… Według mojej wiedzy to Beta zaczyna rosnąć w momencie zagnieżdżenia to jakim cudem teraz to plamienie.
Mi gin mówiła jak miałam te pierwsze plamienie że to właśnie implantacyjne. Tez byłam zdziwiona ale mówiła że ten proces jest dłuższy i nie trwa jeden dzień :) więc spokojnie wszystko bedzie dobrze :)
 
reklama
Mi gin mówiła jak miałam te pierwsze plamienie że to właśnie implantacyjne. Tez byłam zdziwiona ale mówiła że ten proces jest dłuższy i nie trwa jeden dzień [emoji4] więc spokojnie wszystko bedzie dobrze :)

Ja już zgłupiałam… Serio.
Myślałam że plamienie implantacyjny jest chwili zagnieżdżenia czyli w momencie kiedy Beta zaczyna rosnąć. Moja Beta wynosiła 14 - 2 lipca, więc według mojego rozumowania to powinno mieć miejsce dwa tygodnie temu a to co ma miejsce teraz, nie jest wynikiem zagnieżdżania. Nie chcę być mądrzejszy od lekarza bo Guzik wiem ale wcale nie jestem spokojniejsza.

Zobacz załącznik 999840
 
Do góry