reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

No Widzisz… Zobacz co się dzieje u ciebie, a co się dzieje u mnie. Nie mam powodów aby być spokojna [emoji20]

Ale zauważ ze tam coś jest czyli coś się dzieje tylko może jednak miałaś później owu i dlatego, jeżeli rośnie Ci ładnie beta i jest kropek to moim zdaniem niema co się martwić niepotrzebnie
 
reklama
To podobnie jak z nami, mój syn młodszy będzie miał 2 latka w lutym 2020, wiec tez boje się, jak to wszystko ogarniemy ;)
Moja córeczka będzie miała w lipcu dopiero 2 lata i też jestem przerażona trochę jak sobie dam radę już wyobrażam sobie trochę najgorsze kolki nie przespane noce a rana trzeba już 2 dzieci zająć się..
 
Ja bym na Twoim miejscu nie robila nad morzem usg bo co najwyzje zobaczysz pecherzyk, serduszka jeszcze nie bedzie I tak a po co sie 2 razy stresowac. Ja tez teraz czekam jeszcze rowny tydzien.

My Chyba wszystkie zaczynamt tu szalec :/

Malena kciuki za wizyte :)
 
Ja bym na Twoim miejscu nie robila nad morzem usg bo co najwyzje zobaczysz pecherzyk, serduszka jeszcze nie bedzie I tak a po co sie 2 razy stresowac. Ja tez teraz czekam jeszcze rowny tydzien.

My Chyba wszystkie zaczynamt tu szalec :/

Malena kciuki za wizyte :)

Chyba masz racje. Na 99% postanowiłam że zaczekam do 7 sierpnia i oderwę głowę nad morzem.
 
To co było dla mnie pozytywne to fakt, że Endometrium jest mocno pogrubione i zagnieżdżenie jest w idealnym miejscu. Tak mi powiedział… No i co dalej? Muszę czekać. Miałam przyjść na usg za tydzień ale wtedy będę nad morzem i powiedział że jak chcę to mogę nad morzem zrobić szybkie usg dla swojego spokoju. Rozmyślał czy powinnam robić tą Bete ponownie czy nie i stwierdził, że raczej nie że lepiej na usg.
Wróć znad morza i wtedy, dziewczyny wiem jestem mądra bo nie mam dostępu do usg, ale wy nie robicie tego za często? Niekiedy seks jest nie wskazany w 1 trymestrze a co dopiero usg co chwilę dopochwowe, w 5 tygodniu mało komu co widać bo nie wiesz czy ciąża nawet nie młodsza, ja mogłam iść w tym tygodniu na usg ale stwierdziłam że wolę iść za tydzień większą pewność że w 8 tygodniu usłyszę serduszko niż w 7.
 
Wrzućcor trochę na luz, prawda miałaś plamienia i przez to poszłaś do lekarza ale skoro lekarz powiedział że jie masz się czym stresować to odpuść, jedz na wakacje wrócisz i zobaczysz zdrowego małego i szczęśliwego kropka w sobie
 
Wrzućcor trochę na luz, prawda miałaś plamienia i przez to poszłaś do lekarza ale skoro lekarz powiedział że jie masz się czym stresować to odpuść, jedz na wakacje wrócisz i zobaczysz zdrowego małego i szczęśliwego kropka w sobie

Chciałabym wrzucić na luz ale mam białaczkę i ograniczony czas na ciąże plus jedno poronienie.
Sam hematolog kazał się spieszyć póki nie wymagam leczenia i uwierz mi , ze ciężko być wyluzowana, chodź rozsądek podpowiada ze stres guzik da a nawet zaszkodzi [emoji4]
No ale wiesz jak to jest .... chcesz a nie umiesz (opanować emocje).

PS. Lekarz nie mówił ze nie mam się czym stresować. Raczej mało mówił i twierdzilbze plamienie może być oznaka wszystkiego łącznie z poronieniem.

Mam sporo niewiedzę i tylko czekać muszę.
 
Chciałabym wrzucić na luz ale mam białaczkę i ograniczony czas na ciąże plus jedno poronienie.
Sam hematolog kazał się spieszyć póki nie wymagam leczenia i uwierz mi , ze ciężko być wyluzowana, chodź rozsądek podpowiada ze stres guzik da a nawet zaszkodzi [emoji4]
No ale wiesz jak to jest .... chcesz a nie umiesz (opanować emocje).

PS. Lekarz nie mówił ze nie mam się czym stresować. Raczej mało mówił i twierdzilbze plamienie może być oznaka wszystkiego łącznie z poronieniem.

Mam sporo niewiedzę i tylko czekać muszę.

Ja wierze ze wszystko jest ok [emoji173]️
 
reklama
Do góry