reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Ja mam tak na Flo co innego , a na tej co innego jak by tydzień ,później.
 

Załączniki

  • Screenshot_20190716-081156_Flo.jpg
    Screenshot_20190716-081156_Flo.jpg
    101,3 KB · Wyświetleń: 56
  • Screenshot_20190716-081148_Pregnancy.jpg
    Screenshot_20190716-081148_Pregnancy.jpg
    155,8 KB · Wyświetleń: 56
reklama
Witam wszystkie nowe dziewczyny ;) ale nas dużo!:) wow[emoji1][emoji1][emoji1]

Sharmii jesteś w 6+0:) z ter
Tak mi te apki pokazują miesiączka miałam początek 4czerwca i tak też wszędzie wpisałam, ale każda apka inaczej mi pokazuje mimo to że wszystko tak samo uzupełniłam
Ja tez miałam OM 4 czerwca i na dzien dzisiejszy jest to 6+1 ;) termin na 9 marca
 
Bo tak mi na wstępie położna mówiła, i że narazie będę tylko mieć takie spotkanie około godziny, o historii chorób mojej i partnera itp. Więc tak pomyślałam zresztą jak patrzę się na fora to dużo dziewczyn tak miało że około 12/11 tygodnia. Ale wcale się nie pogniewam jak zrobią echo szybciej
W Norwegii robią w 18 tygodniu, ale serce słuchają od 13, bo od wtedy to urządzenie wylapuje ;) też nie masz co liczyć na żadne badanie krwi, mi tylko potwierdzili że jestem w ciąży z moczu, a położna też pogadanka, zdziwiona że byłam bo one przyjmują wtedy jak serduszko słychać, za każdym razem każe przynosić próbkę moczu i sprawdza papierkiem czy nie ma bakterii.
f2w3gov37znp1hsr.png
 
Ja mam tak na Flo co innego , a na tej co innego jak by tydzień ,później.
Bo Flo tak pisze dziwnie na głównej pokazuje że 8 tydzień a jak wejdziesz głębiej to pisze ze Twój wiek ciąży to 7 tygodni w moim przypadku a okres ostatnio miałam 26.05
f2w3gov37znp1hsr.png
 

Załączniki

  • Screenshot_20190716-083941.jpg
    Screenshot_20190716-083941.jpg
    213,3 KB · Wyświetleń: 42
  • Screenshot_20190716-083948.jpg
    Screenshot_20190716-083948.jpg
    144 KB · Wyświetleń: 39
Jestem po badaniu krwi, zdziwiłam się, miałam mieć pakiet na NFZ a okazało się, ze badania wyjdą za drogo i czesc muszę zapłacić... chore to jest
 
Jestem po badaniu krwi, zdziwiłam się, miałam mieć pakiet na NFZ a okazało się, ze badania wyjdą za drogo i czesc muszę zapłacić... chore to jest
Jak część musisz zapłacić? Co tzn musisz? Jest sponsorowane czy nie? Chore to... Skoro jest coś na NFZ to po to oplacasz składki żeby nie płacić...
f2w3gov37znp1hsr.png
 
Jak część musisz zapłacić? Co tzn musisz? Jest sponsorowane czy nie? Chore to... Skoro jest coś na NFZ to po to oplacasz składki żeby nie płacić...
f2w3gov37znp1hsr.png

Powiedzieli mi, ze kwota jest za duża bo badania już wyszły ponad 400xl a dostaną za mnie 70... i te które robi mi lekarz dodatkowo mam sobie opłacić mimo ze było skierowanie
 
Powiedzieli mi, ze kwota jest za duża bo badania już wyszły ponad 400xl a dostaną za mnie 70... i te które robi mi lekarz dodatkowo mam sobie opłacić mimo ze było skierowanie
Pierwszy raz się z czymś takim spotykam.. żeby odmówili badania wystawionego na nfz. Może zadzwoń na jakąś infolinię NFZ i się zapytaj czy mają do tego prawo .
 
reklama
Ponoć maja bo to za dużo badań na raz. Powiedzieli, ze nie muszę robić tych płatnych robić. Olać przeżyje jakoś. Ale zdenerwowałam się
 
Do góry