reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

reklama
.
Ok jestem za ale jeśli w obecnej ciąży ktoś ma problem np plamienia itd to chyba lepiej się poradzić? Zapytać jak u reszty, może ktoś miał takie doświadczenia w poprzednich ciazach i chce się tym podzielic :) Byłoby super gdyby były same pozytywne wieści od każdej z nas :) Mi osobiście dziewczyny tutaj bardzo bardzo pomogły :)
Trochę inaczej jest pisanie o sytuacjach bieżących i się dopytywanie a w odpowiedzi masz podane historie pozytywne tak jak ciebie dziewczyny pocieszaly pozytywnym zakończeniem . A tutaj jest duzo mowy o poronieniach co niema żadnego wpływu na obecną sytuację bo ciąża rozwija się prawidłowo, a takie cofanie się wstecz i pisanie ciągiem o złych sytuacjach robi się trochę depredyjne i jeśli ktoś sobie nie radzi z tym przeżyciem, to są fora specjalnie utworzone.
 
Ja mam spodnie ciążowe z tamtej ciąży ale nie chce jeszcze nosić trochę za wcześnie i niechce żeby ktoś zobaczył
Ja i tak już chodzę w dłuższych i szerszych rzeczach np. puszczonych koszulach więc nie będzie widać,że ciążowe. Bo jednak najbardziej wkurza mnie wbijający się w brzuchu guzik czy zamek [emoji14]
 
Ja ledwo w pracy oddycham przez moje spodnie,które są już duuuuzo za małe. Dzisiaj albo jutro idę do h&m kupić spodnie ciążowe. Pamiętam jakie one były wygodne :)
Ja tez czuje ze mnie już spodnie uwieraja..i mam z poprzedniej ciąży 2 pary ciążowych z hm i byly bardzo wygodne. Jak je mierzylam ostatnio i nadal pasują :)
 
reklama
Do góry