reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

reklama
Ten tylko czarny.
 

Załączniki

  • 94B03F66-8F46-46C4-93B7-7D66086ABC35.png
    94B03F66-8F46-46C4-93B7-7D66086ABC35.png
    175,4 KB · Wyświetleń: 89
Ja tam samo... Juz się zaczęłam zastanawiać czy mój gin jest kompetentny. Kazał przyjść najwcześniej w 9 tygodniu i tyle. Wizytę mam na 31 lipca.
Wiesz co trochę mnie to boli jak dziewczyny mają już zdj, cieszę się ich szczęściem ale tak z drugiej strony nerwowo przeglądać czy bet dobrze rośnie czy nie, że pęcherzyk dopiero a gdzie zarodek, co ma być to będzie, jeżeli nie mam historii poronienia wątpię że dadzą mi jakieś leki, ha na pewno nie w Norwegii. Może mniej się doluje.
Pomagamy sobie wzajemnie tak jak Mała.czarna ale.nie pozpisujmy historii poronien 80% stron jest o tym a to nie jest dobre bo człowiek doszukuje się u siebie.
Bylam dzidiaj na basenie, w urzędzie i cały dzień nie pamiętałam o ciąży, trochę jak mi się kręci w głowie ale u nas dziś prawie 30 stopni to jak w Polsce chyba z 50, wokół skały to wszystko promieniuje zabójstwo... Zaraz nad fiord jadę się pokapac w lodowatej wodzie.
f2w3gov37znp1hsr.png
 
Wiesz co trochę mnie to boli jak dziewczyny mają już zdj, cieszę się ich szczęściem ale tak z drugiej strony nerwowo przeglądać czy bet dobrze rośnie czy nie, że pęcherzyk dopiero a gdzie zarodek, co ma być to będzie, jeżeli nie mam historii poronienia wątpię że dadzą mi jakieś leki, ha na pewno nie w Norwegii. Może mniej się doluje.
Pomagamy sobie wzajemnie tak jak Mała.czarna ale.nie pozpisujmy historii poronien 80% stron jest o tym a to nie jest dobre bo człowiek doszukuje się u siebie.
Bylam dzidiaj na basenie, w urzędzie i cały dzień nie pamiętałam o ciąży, trochę jak mi się kręci w głowie ale u nas dziś prawie 30 stopni to jak w Polsce chyba z 50, wokół skały to wszystko promieniuje zabójstwo... Zaraz nad fiord jadę się pokapac w lodowatej wodzie.
f2w3gov37znp1hsr.png
To prawda. U mnie pierwsza ciąza, czytam, ale tak naprawdę nie mam doświadczenia i chyba ta niewiedza pomaga aby się nie stresować :)
Ja też nie mieszkam w Polsce, nawet nie w Europie, mój gin jest holendrem, takie ma standardy, duże doświadczenie, więc po prostu robie to co mówi ;) Tyle rzeczy może sie wydarzyć, ale najgorzej to męczyć dzieciątko niepotrzebnym stresem... choć rozumiem dziewczyny, które mają trudne doświadczenia, że ten strach jest często nie do skontrolowania.
 
reklama
Własnie tak sobie myślałam, żeby powoli kupować rzeczy raz w miesiącu coś. Bardzo nie lubie zostawiac zakupów na ostatni moment, a po drugie finansowo troche sie rozłoży.

Otóż to a ten sklep ma tez to fajne ze zostawiasz rzeczy u nich i odbierasz przed porodem i gwarancja dopiero wtedy się zaczyna liczyć.
 
Do góry