reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

reklama
Jestem po wizycie. Wszystko jest ok. Dzidziuś ma 0,52 cm. I najważniejsze info jest takie że bije serduszko ❤ Zapisał mi progesteron 2x1. Ze względu na poronienie. Teraz cierpliwie czekam na 22.07 wtedy wizyta u mojego lekarza prowadzącego.
Super wiadomość! To duży ten Twój kropek. A jaki duży pecherzyk? Jaki wiek z usg?
 
Nie nie :) Chętnie przeczytam :)

Ostatnia @ miałam 26.01 na początku marca robiłam testy wszystkie negatywne. Pierwszy pozytywny test wyszedł mi 15.03 poszłam od razu do ginekologa który wyliczył mi 7tc i powiedział ze powinien być już zarodek z sercem a ja nie miałam nawet pęcherzyka tylko endometrium pogrubione. Kazał robić betę i przyjść za tydzień beta się podwoiła ale na następnej wizycie był tylko pęcherzyk bez zarodka i bez ciałka od razu skierowanie do szpitala na czyszczenie. Uparłam siw poszłam prywatnie do innego, który tez odesłał mnie do szpitala ze stwierdzeniem ze puste jajo płodowe. Ile przepłakałam nocy... ale uparta szukałam 3 ginekologa, który zobaczył tez tylko pęcherzyk ale ba spokojnie kazał czekać i rzeczywiście po tygodniu już była zarodek z serduszkiem. Dziś moj łobuz ma 5lat i jest wspaniałym pięknym zdrowym chłopcem. Nie poddawaj się i Wałcz do końca!
Tamta ciąża z om miałam termin na 04.11 a wg usg na 28.11!!! Urodził siw 13.11:)
 
Ostatnia @ miałam 26.01 na początku marca robiłam testy wszystkie negatywne. Pierwszy pozytywny test wyszedł mi 15.03 poszłam od razu do ginekologa który wyliczył mi 7tc i powiedział ze powinien być już zarodek z sercem a ja nie miałam nawet pęcherzyka tylko endometrium pogrubione. Kazał robić betę i przyjść za tydzień beta się podwoiła ale na następnej wizycie był tylko pęcherzyk bez zarodka i bez ciałka od razu skierowanie do szpitala na czyszczenie. Uparłam siw poszłam prywatnie do innego, który tez odesłał mnie do szpitala ze stwierdzeniem ze puste jajo płodowe. Ile przepłakałam nocy... ale uparta szukałam 3 ginekologa, który zobaczył tez tylko pęcherzyk ale ba spokojnie kazał czekać i rzeczywiście po tygodniu już była zarodek z serduszkiem. Dziś moj łobuz ma 5lat i jest wspaniałym pięknym zdrowym chłopcem. Nie poddawaj się i Wałcz do końca!
Tamta ciąża z om miałam termin na 04.11 a wg usg na 28.11!!! Urodził siw 13.11:)
Kochana mega mnie podniosłaś na duchu :) aż miło czytać takie historie. A lekarze to też... Masakra. Gdybyś wtedy posłuchała to usunęli by zdrowa ciążę dobrze że intuicja wygrała :)
 
reklama
Do góry