reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Cześć dziewczyny! U mnie pierwszy dzidziuś, staraliśmy sie prawie rok i w końcu dwie kreski - płakaliśmy ze szczęścia :) Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Ostatnia miesiączka zaczęła się 1 czerwca, więc jestem teraz w 6 tygodniu. Lekarz powiedział mi, żeby przyjść na pierwszą wizytę nie wcześniej niż w 9 tygodniu, ale chyba pójdę w 7 tygodniu, żeby sprawdzić czy serduszko bije.
 
reklama
Ja jak coś na listę wpisze się w poniedziałek jak coś się wyjaśni :) a tym czasem zapraszam na domowe drożdżówki z serem :D
IMAG0630.jpg
 
Dziewczyny nie wiem czy iść jutro na tą wizytę, to będzie pomiędzy 6 a 6+3. Wizyta prywatnie więc kosztuje £120. Czy poczekać ten tydzień bo w kolejny piątek 19ego mam usg w szpitalu i sama już nie wiem. W sumie każdy dzień czekania to trochę stres ale z drugiej strony może lepiej poczekać ten tydzień. Hmmm.
Ja idę właśnie też się wybieram prywatnie 18 lipiec gdy będzie 6+4 tyle ze u mnie ten koszt jest troszke mniejszy bo 70f za to iść w szpitalu doczekam się dopiero między 12 A 16 tygodniem nie prędzej.
 
Cześć dziewczyny.
Ostatna @ 4.06, test zrobilam w poniedziałek i od razu wyraźne dwie kreseczki. Wczoraj byłam u gin ale narazie powiedzial że dopiero za 2 tyg bedzie cos widać na USG.
Podczas badania wykrył polipa , niby mówi że jest wielkosci czeresni i sam sie wchłonie. Ale przeglądając Internet wszedzie czytam, ze moze byc on przyczyna poronień i trochę mnie to martwi.
To moja pierwsza ciąża wiec wszystko dopiero poznaję.
 
I co zdecydowałas? Czekasz?

Czekam :) moja lekarka powiedziała ze jak na 5t+3D jest idealnie bo jest pęcherzyk i ciałko wiec chyba się nie mam co martwić. 3 wizyty w jednym miesiącu to za dużo a 25.07 i Tak muszę ość bo wylatujemy na wczasy i oba chce sobie nas zobaczyć :)
 
reklama
Kurczę mam plamienie brazowe trochę znowu... :/ nie wiem czy się martwić tym czy jak. Ma któraś jeszcze?? Albo miała w poprzedniej ciąży, która się dobrze skończyła? Ja miałam w poprzedniej j skończyła się złe. Jutro napisze SMS do ginekolog
 
Do góry