reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

reklama
Czy któraś z Was bada sobie progesteron ? Ja w 6+0 miałam 14,39. Jak myślicie nie za mało ? Jakie macie wyniki? Zapytam gina na wizycie.
 
Ja 2 tyg przed zrobieniem testu ciazowego miałam 17. Moim zdaniem 14 jak na ciąże to trochę mało, ale to może być kwestia indywidualna każdej z kobiet. W I trymescie norma jest od 11 do 44,3 ng/ml więc w normie jesteś. Lepiej skontaktuj się z lekarzem, jeśli niemasz nr do gin lub są długie terminy to idź nawet do internisty, powinien mieć rozeznanie.
 
Dziewczyny nie wiem czy iść jutro na tą wizytę, to będzie pomiędzy 6 a 6+3. Wizyta prywatnie więc kosztuje £120. Czy poczekać ten tydzień bo w kolejny piątek 19ego mam usg w szpitalu i sama już nie wiem. W sumie każdy dzień czekania to trochę stres ale z drugiej strony może lepiej poczekać ten tydzień. Hmmm.
 
Dziewczyny nie wiem czy iść jutro na tą wizytę, to będzie pomiędzy 6 a 6+3. Wizyta prywatnie więc kosztuje £120. Czy poczekać ten tydzień bo w kolejny piątek 19ego mam usg w szpitalu i sama już nie wiem. W sumie każdy dzień czekania to trochę stres ale z drugiej strony może lepiej poczekać ten tydzień. Hmmm.
Tez sie zastanawialam kiedy isc i czy 6 tc to nie za wczesnie, ale moja ginekolog jak ja pytalam po poronieniu kiedy przyjsc jakby sie udalo zajsc w ciaze to powiedziala ze 6 tydzien.. wiec ide w skonczonym 6.
 
Aga ja tez mam m i mam
Wrażenie, ze brzuch mi się rozlał troche :/ i na wadze tez przybyło. Ale strasznie mnie do słodkiego ciągnie tak jak nigdy:/ przed ciąża mogły słodycze nie istnieć teraz bym cały czas jadła :(
Co do detektora ja nie będę kupować i monitoru oddechu chyba tez nie jeśli będzie wszystko ok.
Ponoć na dziewczynkę! :) ja dziś jadłam knopersa i zagryzalam brzoskwinia haha
 
Dziewczyny nie wiem czy iść jutro na tą wizytę, to będzie pomiędzy 6 a 6+3. Wizyta prywatnie więc kosztuje £120. Czy poczekać ten tydzień bo w kolejny piątek 19ego mam usg w szpitalu i sama już nie wiem. W sumie każdy dzień czekania to trochę stres ale z drugiej strony może lepiej poczekać ten tydzień. Hmmm.

Oj rozumiem Cie doskonale. Z jednej strony tez bym już poszła zobaczyć czy jest serduszko z drugiej wiem, ze przepłacanie nie ma sensu i muszę zaczekać do 25.07... ciężkie te wybory
 
reklama
Tez sie zastanawialam kiedy isc i czy 6 tc to nie za wczesnie, ale moja ginekolog jak ja pytalam po poronieniu kiedy przyjsc jakby sie udalo zajsc w ciaze to powiedziala ze 6 tydzien.. wiec ide w skonczonym 6.
No tylko że u mnie to już druga wizyta będzie. Pierwsze usg było w 5-5+3. To było w tamten piątek. Więc tak myślę czy jest sens.
 
Do góry