reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Na następnej wizycie będę w 14tyg i ona już usłyszy, ale dziewczyny dla mnie to jest nie wyobrażalne jak mogą tak robić, nie wierzę w to że one nie chodzą prywatnie. Jeżeli coś by się stało to co do 14 tyg chodzisz z nie żywym dzieckiem? A jak ciąża poza maciczna. Nie ogarniam. Co do tej bakterii, to jest gronkowiec i oni się go tu strasznie boją, a uchodźców sobie sprowadzają a szkoda gadać... I tak będą musieli mi testy znowu robić bo do dentysty pójdę :)
f2w3gov37znp1hsr.png
 
reklama
I co i nic się nie dowiedziałam od położnej pierwsze USG w październiku hahaha kocham ich. I nie jest mile widziane żebym w Polsce robiła bo muszą później jakąś bakterie MRSA sprawdzać. Następne spotkanie po powrocie i wtedy będziemy słyszeć serduszko. Dzwonię dzisiaj zapisać się prywatnie na przyszły tydzień bo zwariuję ;)
f2w3gov37znp1hsr.png

[/QUOT
Łoooo matko! Umarłabym z niedoczekania jak miałabym mieć pierwsze usg w październiku idź prywatnie koniecznie, będziesz spokojniejsza :) poza tym to taki fajny widok, zobaczyć swoje maleństwo.
 
Na następnej wizycie będę w 14tyg i ona już usłyszy, ale dziewczyny dla mnie to jest nie wyobrażalne jak mogą tak robić, nie wierzę w to że one nie chodzą prywatnie. Jeżeli coś by się stało to co do 14 tyg chodzisz z nie żywym dzieckiem? A jak ciąża poza maciczna. Nie ogarniam. Co do tej bakterii, to jest gronkowiec i oni się go tu strasznie boją, a uchodźców sobie sprowadzają a szkoda gadać... I tak będą musieli mi testy znowu robić bo do dentysty pójdę :)
f2w3gov37znp1hsr.png
Maskara. Ja myślałam że w UK jest źle. To są normalnie 2 scany w 12 i w 20 tygodniu ale jak ktoś ma historie poronień lub jakieś problemy to normalnie ci robią usg wcześniej. Ja już miałam w 5 tygodniu i drugie mam mieć za tydzień w 7 tygodniu. Idź lepiej prywatnie, ja też bym napewno nie czekała.
 
Hej, byłam dziś na 1 wizycie (6tyg+4d) i miałam usg ogólnie ok chociaż ciąża młodsza o 4 dni. Było widać serduszko ale lekarz mówi że dopiero się rozkręca, ogólnie zarodek ma 3,28mm a pęcherz płodów 18,53 według pomiarów ciąża ma 6+0
 
reklama
Hej, byłam dziś na 1 wizycie (6tyg+4d) i miałam usg ogólnie ok chociaż ciąża młodsza o 4 dni. Było widać serduszko ale lekarz mówi że dopiero się rozkręca, ogólnie zarodek ma 3,28mm a pęcherz płodów 18,53 według pomiarów ciąża ma 6+0
Super! Gratulacje! ;))
 
Do góry