reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Anita1990 a powiedz mi te mdłości jak masz to tak że musisz lecieć do toalety czy delikatne, wieczorami szczególnie czasem w ciągu dnia mam wrażenie że coś jest nie tak tak, delikatnie nie dobrze, nie chce mi się wymiotować, ale jak to zjem, albo nie zjem to będzie nie dobrze, to też są mdłości czy nie?
f2w3gov37znp1hsr.png
 
reklama
Anita1990 a powiedz mi te mdłości jak masz to tak że musisz lecieć do toalety czy delikatne, wieczorami szczególnie czasem w ciągu dnia mam wrażenie że coś jest nie tak tak, delikatnie nie dobrze, nie chce mi się wymiotować, ale jak to zjem, albo nie zjem to będzie nie dobrze, to też są mdłości czy nie?
f2w3gov37znp1hsr.png

Wiesz co czasem czuje jakbym miała zwymiotować tak mnie mdli a czasem muszę biec i leci ze mnie :/ i to po kilka razy:(

Ja się zlitowałam:p
 
Nadrabiając kilka waszych postów:
- Detektor płodu na pewno nie kupię - nic nie da, życia się dziecku nie uratuje, co ma być to będzie.
- monitor oddechu na pewno kupię, podstawa moim zdaniem. Znajomego noworodek miał bezdech musiał reanimować sam i było ok, dzięki temu szybko zareagowal
- mi bardziej nie dobrze wieczorami, a nie rano, w poprzedniej ciąży tez tak miałam, nie wiem skąd nazwa „poranne” hehe
Co do płci wg wymiotów to nie ma żadnej reguły. Moja mama 3 córki i zero mdłości w ciążach. Koleżanka w dwóch ciążach z chłopcami od toalety nie odchodziła, inna tak samo.
Ja dzisiaj się czuj dobrze póki co, nie chce mi się tylko pracować i skupić... najchetniej lezalabym przed tv. Pracuje dziś z domu, ale jednak muszę siedzieć przy biurku przed kompem te 8h i się męczyć. Już chce weekeeeeeend :)
f2w3rjjghb3ibrut.png
 
Ja o tym detektor ę czytałam różnie, jedno mówią super jakiś lekarz wypowiadał się że to wyłącza czujnisc rodzica, nie wiem, nie chce wpasc w paranoje ;) przez pierwsze 3 miesiące po porodzie będę sama w No z dzidziusiem a to nasze pierwsze i może jednak, zobaczymy ;)
f2w3gov37znp1hsr.png
 
Nadrabiając kilka waszych postów:
- Detektor płodu na pewno nie kupię - nic nie da, życia się dziecku nie uratuje, co ma być to będzie.
- monitor oddechu na pewno kupię, podstawa moim zdaniem. Znajomego noworodek miał bezdech musiał reanimować sam i było ok, dzięki temu szybko zareagowal
- mi bardziej nie dobrze wieczorami, a nie rano, w poprzedniej ciąży tez tak miałam, nie wiem skąd nazwa „poranne” hehe
Co do płci wg wymiotów to nie ma żadnej reguły. Moja mama 3 córki i zero mdłości w ciążach. Koleżanka w dwóch ciążach z chłopcami od toalety nie odchodziła, inna tak samo.
Ja kompem te 8h i się męczyć. Już chce weekeeeeeend :)
f2w3rjjghb3ibrut.png
A powiedz mi ten monitor oddechu to taka mata która wyczuwa ruch dziecka tak? Bo nie wiem na czym to polega za bardzo :)
 
Kolega ma taki co do pieluszki się przypina monitoruje pracę brzuszka, mówił że sprawdzał u siebie, mówi że 3 sekundy nie oddycha i zaczął dzwonić
f2w3gov37znp1hsr.png
 
reklama
Nie przekreślaj jeszcze, nie masz wyników, d
Cześć I gratulacje ;) tak jakimś cudem jutro idę do położnej, normalnie położne przyjmują od 12 tygodnia i wtedy zakładają kartę ciąży a usg w 17 lub 18tyg, zobaczymy co mi powie jak mi nie da skierowania na usg idę prywatnie w przyszłą sobotę ;) bo nie wytrzymam nie iść, w przyszłą sobotę to już będzie końcówka 7 tygodnia
[/QUO

Kochana to bardzo podobne podejście u mnie. Ja prywatnie umówiona jestem na czwartek kurczę ale to będzie stres....
 
Do góry