reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Ja przytyłam 20 kg [emoji23] od połowy ciąży piłam straszne ilości coli, nie byłam w stanie się pohamować. W tej ciazy mój facet dał mi zakaz picia [emoji23]

Skąd ja to znam... tez mnie ciągnie ale staram się nie pic coli tylko wodę :( jeść mało ale często ale jak coś mi smakuje to głupieje a ze gotuje dość dobrze ponoć to mi wszystko smakuje :( wczoraj zrobiłam tartę z biała czekolada to pochłonęłaby 2 kawałki...
 
reklama
W ogóle po poprzedniej ciąży nabawiłam się nietolerancji na fruktozę. Od 3 lat nie miałam w ustach żadnego owoca. Jaka ja mam teraz nadzieję,że przy tej ciazy się cofnie.. [emoji23][emoji23]
 
Skąd ja to znam... tez mnie ciągnie ale staram się nie pic coli tylko wodę :( jeść mało ale często ale jak coś mi smakuje to głupieje a ze gotuje dość dobrze ponoć to mi wszystko smakuje :( wczoraj zrobiłam tartę z biała czekolada to pochłonęłaby 2 kawałki...
Musisz zacząć wszystko przesalać [emoji28] w domu też ja zajmuję się gotowaniem,ale mój facet też czasem gotuje. I odkąd wiadomo o ciąży to się codziennie pyta co ja mam ochotę na obiad i jemy to co lubię więc dodatkowo pochłaniam ogrom żarcia. Nie wróżę dobrze dla kg [emoji14]
 
Skąd ja to znam... tez mnie ciągnie ale staram się nie pic coli tylko wodę :( jeść mało ale często ale jak coś mi smakuje to głupieje a ze gotuje dość dobrze ponoć to mi wszystko smakuje :( wczoraj zrobiłam tartę z biała czekolada to pochłonęłaby 2 kawałki...
Podziwiam ja bym zjadła cała ;)
f2w3gov37znp1hsr.png
 
Ja tak przytylam, miałam się odchudzac a tu boom ciąża. Jednak rosnie mi cukier I zastanawiam sie czy nie udac sie do dietetyka zeby ustalil mi diete w ciazy zeby nie przytyc za wiele. W poprzedniej ciazy przytylam 15kg
Polecam ci FitAnke , układa diety pod choroby , jak niedoczynnosc itd. diety redukcyjne , dla kobiet w ciąży , karmiących itd. bardzo fajna babka , na facebooku można ją zobaczyć , ona też cwiczy .
A teraz widziałam reklamuje catering i żałuję ze u mnie tego nie ma , dania pod hashimoto , przydałoby się , żeby ktoś mi gotował na czas ciaży :D
 
Witam

Dziękuję za wpisanie mnie na liste . Ktora się nade mną zlitowala i poświęciła swój cenny czas ? :-) :)

W pierwszej ciąży przytyłam 20 kg, w drugiej 12 .
Martwię się brakiem objawow. No nic. ..czekanie mi pozostało i pozytywne podejście

Miłego dnia
 
reklama
Ja ważę 69 ale mam 174 cm wzrostu, chciałabym tak jak mija znajoma, od tyłu nie widać że w ciąży 8 miesiącu tylko od boki i przodu ;) ale najbardziej to żeby zdrowe było a ile kg to nie ważne.
f2w3gov37znp1hsr.png
 
Do góry