reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Czyli tylko ja tak tyje?:( o Boże ja tego nie przeżyje... ale wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują na dziewczynkę [emoji23][emoji23][emoji23]
 
reklama
I jeszcze jedno, czy zauważacie już jakas różnice? Nie mam rozmiaru xs niestety a może stety ale M, tluszuku troszkę mam, ale widzę że tam gdzie mam macie jest twardsza I delikatnie uwypuklona, zmyslam sobie czy wy też tak macie?
f2w3gov37znp1hsr.png
Ja mam rozmiar XS ale przez wzdęty brzuch nie jestem w stanie dopiąć spodni. Dzisiaj idę na zakupy po szersze spodnie..
 
Ja używałam detektor tętna , teraz też raczej będę , po poronieniach mam obawy , mam też urządzenie do łóżeczka , ale z córką nie używałam , bo i tak początki spała z nami przy cycu .

Ja dziewczyny tylko spię :D
Wczoraj córka poszła z ciotką na plac zabaw , kręciło mi się z lekka w głowie położyłam się i zasnęłam jakoś po 15 , spałam do 17 :D a o 23 nie miałam problemu , żeby iść spać na całą noc ,aż o 5 nie obudziłam się na siku :D

Też tak macie , że przed snem jeszcze 3 razy z łóżka wstajecie do toalety ?
 
Ja mam mdłości po kilka razy dziennie, wymiotuje po kilka razy, do tego pełno pryszczy rozlany brzuch i chcica na słodkie jak cholera :)
Dziewczynka wiem że wokół mówią że to bzdury kurde skądś się to wzięło ;)
Nie ważne ile teraz masz, ważne jak na końcu przutyjesz ;) byle nie za dużo a rozpieszcza się troszkę można
f2w3gov37znp1hsr.png
 
Przy Michale miałam 8kg na plus wiec bajka, teraz tez tak chce i mam nadzieje, ze się uda ;) pilnuje się już przy jedzeniu
 
Ja z córką parcie na słodkie miałam straszne , ale bez nudności i wymiotów , a teraz jadłabym kwaśne , słone i znów te nudności , jeden dzień nie mogę patrzeć na mięso , a na następny nie mogę patrzeć na sałatki . Na plus działa też , że nie ciągnie mnie do pizzy i kebabow :D z córką jadłam dosyć często , ale zobaczymy co bedzie dalej :)
 
Ja przytyłam 20 kg [emoji23] od połowy ciąży piłam straszne ilości coli, nie byłam w stanie się pohamować. W tej ciazy mój facet dał mi zakaz picia [emoji23]
 
reklama
Ja tak przytylam, miałam się odchudzac a tu boom ciąża. Jednak rosnie mi cukier I zastanawiam sie czy nie udac sie do dietetyka zeby ustalil mi diete w ciazy zeby nie przytyc za wiele. W poprzedniej ciazy przytylam 15kg
 
Do góry