reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Chyba wszystkie mamy dzisiaj leniwą niedzielę 😃 Ja już na szczęście wyzdrowiałam i od jutra dokupuję resztę rzeczy dla maleństwa bo dotarło dzisiaj do mnie, że to na prawdę już niedługo...
 
reklama
Chyba wszystkie mamy dzisiaj leniwą niedzielę [emoji2] Ja już na szczęście wyzdrowiałam i od jutra dokupuję resztę rzeczy dla maleństwa bo dotarło dzisiaj do mnie, że to na prawdę już niedługo...
Ja zaczęłam prac, prasowac i pakować torbę :) ale też jak pomyśle że może za 2- 3 tygodnie będzie ten mały człowieczek z Nami to nie mogę sobie tego wyobrazić, tym bardziej że to pierwsze dziecko i czasami nie mogę uwierzyć że będę mamą [emoji846]
 
Ja od wczoraj mam już wszystkiego dość, ciągle brzuchol twardnieje.... Nie miałam ochoty wstać z łóżka dziś.
Poprałam troszkę większe ciuszki i mąż dzis mi wózek wyjął, jest odświeżony i czeka, do terminu 2tyg a póki co Jasiek nam pokazuje, że ma nas głęboko w du.... wypinając ją 🤣🤣🤣🤣
 
Ja od wczoraj mam już wszystkiego dość, ciągle brzuchol twardnieje.... Nie miałam ochoty wstać z łóżka dziś.
Poprałam troszkę większe ciuszki i mąż dzis mi wózek wyjął, jest odświeżony i czeka, do terminu 2tyg a póki co Jasiek nam pokazuje, że ma nas głęboko w du.... wypinając ją 🤣🤣🤣🤣
Jak odświeżałaś wózek? Ja mam 0o siostrzenicy i właśnie się zastanawiam jak się za to zabrać. Termin na 25, ale cały czas mam nadzieję, że będzie trochę szybciej :D
 
Jak odświeżałaś wózek? Ja mam 0o siostrzenicy i właśnie się zastanawiam jak się za to zabrać. Termin na 25, ale cały czas mam nadzieję, że będzie trochę szybciej :D
Ogólnie stelaż umyć to wiadomo, co do tapicerki co się dało to do pralki na 40stopni, co nie to ręcznie gąbeczka, woda z lovelą i do wanny, wiadomo dół gondoli najgorzej, ale jak masz używany to i tak jest ona najczysciejsza, najkrócej używana, robiłam na wilgotno, nie mokro mega żeby zacieków nie było
 
Dziewczyny jak samopoczucie w na początku kolejnego tygodnia :) ?
Ja wciąż bez zmian, plus mam jakieś zachwiania emocjonalne :D zostało mi kilka dni do terminu czuje już mega stres, i zaczynam się bać :)
 
A nowe wózki tez tak czyścicie? Ja się zastanawiam. Mam prześcieradełko na materacyk - to wiadomo upralam. I szczerze mówiąc nie planowałam prac całej gondoli.... powinno się? Jak robicie? :)
 
Dziewczyny jak samopoczucie w na początku kolejnego tygodnia :) ?
Ja wciąż bez zmian, plus mam jakieś zachwiania emocjonalne :D zostało mi kilka dni do terminu czuje już mega stres, i zaczynam się bać :)

U mnie jakoś słabo. Wstałam dziś taka spuchnięta na twarzy ze jakaś masakra... do tego czuje taki ucisk w szyi zaraz pod gardlem... nie wiem co to... mały się jakoś mniej rusza... ma momenty kiedy jest aktywny ale są tez takie gdzie muszę go pozaczepiac porządnie żeby się poruszył. :/

Jedyne co mnie pociesza ze jakoś mnie skurczy mam ostatnio i mogę więcej pochodzić :)
 
A nowe wózki tez tak czyścicie? Ja się zastanawiam. Mam prześcieradełko na materacyk - to wiadomo upralam. I szczerze mówiąc nie planowałam prac całej gondoli.... powinno się? Jak robicie? :)
Ja nie pralam nowego wózka. Moim zdaniem to bez sensu . Pralam tylko rzeczy które będę stosować w wózku jak kocyk i "komplet pościeli " a wozek sam w sobie nie .
 
reklama
A nowe wózki tez tak czyścicie? Ja się zastanawiam. Mam prześcieradełko na materacyk - to wiadomo upralam. I szczerze mówiąc nie planowałam prac całej gondoli.... powinno się? Jak robicie? :)
Ja takie rzeczy jak wózek czy fotelik zamierzam przetrzeć chusteczkami do tyłka ew gorącą wodą i tyle. Nie unikniemy kurzu, bakterii i roztoczy. One są wszędzie.
 
Do góry