reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Fanti niezła nagonka :D plotka rodzi plotkę jak mówią ;)
Kubusiowa co do karmienia siedzącego w głowie, Isia pisze ze to prawda, z tym ze wg mnie zaprzecza samej sobie skoro jednak coś jej w cycach zabuzowalo mimo totalnego psychicznego zamknięcia na tą formę karmienia :p chyba jednak natura czasem bierze górę w tym temacie, za mocno tez nie można chcieć, podobnie jak z przypadkami "przewlekłego" starania się o dziecko- nierzadko im Bardziej para się stara i napina, tym gorzej wychodzi. Ja jakoś wcześniej nie przejmowalam się tematem, ale ostatnio zaczęłam wątpić bo termin tuż tuż a u mnie kompletnie nic nie wycieka.

Stary skręcił łóżeczko, klaustrofobia mi się włączyła, bo straciliśmy cenny metr kwadratowy podłogi i trzeba się przeciskac między meblami :p teraz musze rozplanować gdzie ukryć jedna szafeczke, żeby szuflada w łóżeczku mi się otwierała...
 
reklama
Elisse a na kiedy masz termin? Moja też dziś ważyła 2600, termin mam dokładnie za miesiąc, wszystko u nie długie i pozamykane :) dostałam dzisiaj zdjęcie 3d buźki, fajna pamiątka.
Sarna współczuję tego czekania, ja synka też po terminie urodziłam i to czekanie jest strasznie stresujące...mam nadzieję, że już niedługo;)
La Luna moja Ninusia 18 lutego ważyła juz 2550 i juz mam wyznaczona cesarkę na 21 marca. Stres juz sie włączył :/
 
Ja juz po wizycie , mała 3kg także taka wcale duża chyba nie będzie :) . Rozwarcie wewnętrzne na 0.5cm , ponoć szyjka gotowa do porodu -jest bardzo miękka. Pani doktor powiedziała ,że jak chce szybko urodzić to sex z mężem i pojadę na porodówke ponoć .... no poczekam jeszcze z tydzień ;D termin następnej wizyty mam na 24marca ,ale twierdzi ,że spotkamy się już po porodzie ;D

Pytałam się o to łożysko ,czy ma wpływ na te bóle porodówke to się śmiała i mowila, że to jest istotne dla lekarzy ,którzy wykonują CC ,żeby wiedzieli jak ciąć brzuch. ;) a nic wspólnego nie ma z bólami itp ..

Asienka super ,że po wizycie wszystko dobrze;)

Naile zazdroszczę ,że jeszcze masz sile chodzić po sklepach. Ja jak ubieram buty ,zeeejde na dol do sklepu osiedlowego to tak brzuch ciągnie w dół :/
 
Edit jak to mozesz rodzic ? Ja mam termin na ten sam dzien co Ty :D
Jak ja bym chciala, zeby mnie zbadali 'od srodka' i powiedzieli cos o mojej szyjce, rozwarciu, czymkolwiek a tu blada dupa.. Nic nie wiem ..
 
Ja już ledwie chodzę.. tak mnie piecze kość spojenia.. właśnie nie boli tylko piecze! Dziś jak pokraka chodzę po domu.. nigdzie nie wychodzę..
Jutro nie mam wyjścia.. mąż na nocce więc rano trzeba młodego do szkoły zawieść..
 
Edit jak to mozesz rodzic ? Ja mam termin na ten sam dzien co Ty :D
Jak ja bym chciala, zeby mnie zbadali 'od srodka' i powiedzieli cos o mojej szyjce, rozwarciu, czymkolwiek a tu blada dupa.. Nic nie wiem ..

Manka marcowe mamy są wszechstronne.. stawiałyśmy już diagnozę nie jedną, rozpoznawałyśmy symptomy porodów, czopy, upławy, ph.. dawaj zdjęcie- zbadamy i Ciebie!!!
 
Edit no wlasnie nie mam :p czuje sie jakby ktos mnie niezle skopal, czlapie jak pingwin, ale zakupy musialy sie jakos dokonczyc :sorry: to co, za tydzien bedziesz sprawdzac czy sex przyspiesza porod? :p

Fanti ale ktos byl zabawny z tym terminem cc ;)

Chrobek jutro wychodzicie juz?

Barbra nie ma co plakac nad rozlanym mlekiem, maluszki na poczatek duzo nie potrzebują, a ty zaraz dorobisz mu nowa porcje :tak: ile maly dostaje mleczka?
 
reklama
Bar to fakt mi lekarka kazala na bok,podeprzec sie na lokciu potem drugą reka,nogi w dól i podnosic sie... pokazala mi to na sciaganiu szwow takze rychłi w czas.. wiec na 8 dobe a po cc nie wiem czy tez by bylo takie łatwe. Ja podnosilam sobie zaglowek lozka pilotem do pozycji siedzacej i wtedy jakos schodzilam... ale tez bolalo mocno
 
Do góry