reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Arusiowa u mnie z karmieniem bylo tak, ze nastawialam sie na gora 3 tygodnie karmienia piersia i potem butelka. Nie bylam jakos mocno nakrecona na karmienie.
W szpitalu juz sie pojawil problem, bo Maly spadl z waga ponad 10% i zaczeli dokarmiac. Potem to ulewanie, przez ktore tez nie przybieral... potem alergia i łzs... i im wiecej tego bylo, tym bardziej ja chcialam karmic i walczylam o pokarm. Ale mozesz miec racje, ze chcialam za bardzo. A to jest zgubne...
U mnie z piersi wycieka, ale pamietam ze przed pierwszym porodem wyciekala taka zolta gesta siara a teraz taki przezroczysty plyn.. nie wiem czy to dobrze.

Manka moze to glupio brzmi, ale marzy mi sie zeby ktos mi 'tam' zajrzal i cokolwiek powiedzial;) czy szyjka miekka, czy dluga, czy cos sie dzieje, czy rozwarcie moze jest jakies itp.. bo ta niepewnosc wykancza:p tak samo chcialabym wiedziec ile mniej wiecej wazy malenstwo i jak jest ulozone.. ale niestety:/ dopiero na porodowce sie dowiemy:/



Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Bar Bra ja miałam cesarkę i pamiętam że bolało jak cholera przy wstawaniu. Ja również kombinowałam bokiem. Pamiętam również kichanie po cesarce. Masakra. Ogólnie dlatego nie chcę cesary. U mnie doszły jeszcze mega obrzęki nie dałam rady chodzić.
 
Kubusiowa no niestety dopiero na porodowce zobaczymy czy nas rozpruja dzieciaczki waga czy beda drobniutcy :) I o ile sie cieszylam przez cala ciaze, ze nikt mi tam nie grzebie tak teraz, przed samym koncem mi sie to zamarzylo :D
No chyba, ze korzystamy z propozycji Fanti ? FOTKA - i zadaz bedziemy wszystko wiedzialy :p
 
Fanti, wy na pewno znacie sie lepiej niz moj lekarz;D i na pewno tutaj dostalabym lepsza i trafniejsza diagnoze;D bo od lekarza to tylko slysze, ze on ginekologiem nie jest i za bardzo nie wie:p a ciaze prowadzi:p

Manka moj pierwszy urodzil sie 3510g w 37tyg i 6 dniu, wiec jesli dojde do terminu to przewiduje 4kilogramowego brzdaca:p przeraza mnie to..

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Lewusek ty też dawaj dołącz do naszych nie wiedzących nic koleżanek.. tobie po polsku wszystko wyjaśnimy.. nie będzie problemu z językiem :p
 
Do góry