reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Ania Be- Karmi podobno to mit. No i cos tam alkoholu jednak zawiera. Moj maz juz odebral akt urodzenia malucha :). Pierwszy najwazniejszy dokument :). Mlody spi sobie dzisiaj sporo, mam nadzieje,ze noc bedzie w miare znosna a jak nie to juz dzis pojde po butle,bo nie chce powtorki z rozrywki z wczoraj.
Mit nie mit mnie ratowalo lakatcje. A alkohol śladowych nie przenika nawet do mleka matki.
Ale zawsze pije po karmieniu wiec do następnego jest 3 h.


Moja spi w nocy 3-4 h wie karmie w sumie 24,3,6 wahania są o godzinkę co najwyżej.
 
reklama
Hmm z tym karmi ... mi położna mówiła że karmi owszem może pobudzać laktacje ze względu na słód jeczmienny, ale ten sam składnik jest w niektórych herbatkach na laktacje a tam nie ma alko ... ale to nie jest moja opinia bo jeszcze nigdy nie karmiłam i nie walczyłam o laktacje
 
Cień te straszaki Cię wykończą. Ciekawe, czy coś się rozwinie.

Sarna mały musi wyjść w końcu. Zrób jakiś dzień dla siebie.

Cocosh dobre podejście :)

U mnie też jeszcze trochę czekania. Mały dzisiaj 2600 ważył. Na świat się jeszcze nie pcha :)

Asienka to już tylko tydzień :) duży już synek.

Clodi powodzenia jutro.
 
Presję to ja dziś poczułam jak mąż odebrał tel z pracy na głośnomówiącym i pytanie było "i jak? jest już?"
Bo ktoś puścił plotkę, że na 29 mamy termnin cc :/
Potem zadzwoniła koleżanka i pyta czy mogę rozmawiać już, czy dobrze się czuję bo przecież jestem po.. a wieczorem jeszcze jedna zadzwoniła.. eh.. i tłumacz każdemu, że jeszcze nie, że mam czas, że zima za oknem, że wiosny czekam.. itd..
 
Cien oj cos czulam ze Ty w szpitalu. Szkoda ze to tylko straszaki :(

Sarna Cocosh ma absolutna racje ;) spa i relaks, korzystaj póki masz mamę w domu.

Elisse o jaki okruszek ;)

Kamila hahaha a Tobie co w glowie siedzi z tym krupnikiem? :rofl2:

Kustronka u mnie tez lista zaginela,nawet strona nie dziala od dluzszego czasu, pakuje się tak jak ostatnio - biorac pol chałupy i w nic sie nie mieszczac ;) na gdzierodzic.info. masz liste szpitali, moze tam znajdziesz wskazowki co brac.

Asienka to juz za chwile ;) duzy juz synek

Izik moja tez ulewala, ostatecznie pomogla zmiana mleka... A waga - najlepiej wazyc na jednej, ja na swojej mam az 2 kg roznicy niz np na tej w przychodni. I sie ludze ze tak malo przytylam haha. Wydaje mi sie ze ta sama zasada dotyczy tych niemowlecych.

Manka wpadaj na nalesniki, tylko musisz wziac swoja nutelle bo ktos ją wyjadł ostatnio ;)

Clodi && za jutro ;)

Fanti ja juz poinstruowalam meza zeby wyciagnal ze strychu cieplejszy kombinezon, ta pogoda to jakas porażka, u nas deszcz ze sniegiem i ok 2 stopni.

Dzis sie nalazilam po sklepach, niby max 2-3 godziny i padam, brzuch mnie boli jakbym miala @ dostać, ble. Chcialam kupic jakies body, bo okazuje sie ze mam niewiele, ale wszystkie jakies nijakie... Wobec tego kupilam kostium kąpielowy na 68 za cale 5 zl :sorry: musze jeszcze jakiegos lumpka zaatakowac, ciekawe czy mi sil starczy, albo mezowi cierpliwosci ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej

A ja zalapalam doła, mały by ciągle na cycu wisiał i bolą mnie sutki i strasznie tęsknię za Hanią.
 
Do góry