reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Odciagalam mleko przechylilam poj za mocno i wylalam :( popłakałam się a mój był cudowny zaczol mnie pocieszać mówić że nic się nie stało każdemu może się zdarzyć to był pierwszy raz damy radę a ja myślałam tylko o tym że przez to że taka fajtlapa jestem Grześ nie dostanie mleka :(
Po 3 godz znowu Odciagalam ale było mniej :( zanieslismy do Grzesia położna się ucieszyła że udało się cokolwiek tak wcześnie :)
Dziewczyny ja jak tylko go widzę takiego malutkiego to zaraz płacze :( dziś chce zapytać lekarki kiedy go dostanę ale na razie jej u mnie nie bylo
A co do CC to te które miały macie jakiś patent na wychodzenie z łóżka żeby aż tak nie bolało bo teraz jak wstałam siusiu to aż się poryczalam
 
reklama
Clodi będziesz naszą pierwszą marcówką.. to do czegoś zobowiązuje.. :cool2: Pełen luz i daj przykład jak się nie bać, nie panikować, nie uciekać w popłochu z porodówki itd... :rolleyes:
A kciuki marcowe od jutro działają zdecydowanie mocniej dlatego że marzec jutro :tak: już trzymam.. &&&&
 
Bar przde wszystkim lekko na bok i dopiero wstajesz.. nie od razu do góry.. rozumiesz o co chodzi? Wtedy nie naciągasz żadnych mięśni brzucha..
 
Elisse a na kiedy masz termin? Moja też dziś ważyła 2600, termin mam dokładnie za miesiąc, wszystko u nie długie i pozamykane :) dostałam dzisiaj zdjęcie 3d buźki, fajna pamiątka.
Sarna współczuję tego czekania, ja synka też po terminie urodziłam i to czekanie jest strasznie stresujące...mam nadzieję, że już niedługo;)
 
Kurde laseczki po cc,tez dostajecie astrzyki przeciwzakrzepowe w brzuch? Podobno jeszcze w domu trzeba bedzie je podawac. Jakos sobie tefo nie wyobrazam. Sama sobie nie zrobie,mezowi tez nie dam,bo nawet pryszcza na plecach nie kaze mu ruszac :p.
 
reklama
Odciagalam mleko przechylilam poj za mocno i wylalam :( popłakałam się a mój był cudowny zaczol mnie pocieszać mówić że nic się nie stało każdemu może się zdarzyć to był pierwszy raz damy radę a ja myślałam tylko o tym że przez to że taka fajtlapa jestem Grześ nie dostanie mleka :(
Po 3 godz znowu Odciagalam ale było mniej :( zanieslismy do Grzesia położna się ucieszyła że udało się cokolwiek tak wcześnie :)
Dziewczyny ja jak tylko go widzę takiego malutkiego to zaraz płacze :( dziś chce zapytać lekarki kiedy go dostanę ale na razie jej u mnie nie bylo
A co do CC to te które miały macie jakiś patent na wychodzenie z łóżka żeby aż tak nie bolało bo teraz jak wstałam siusiu to aż się poryczalam

Patentu nie mam ale ja spuszcZalam nogi po malu i rekoma sie zapieralam i wstawalam bokiem. Nie mozna na prosto tylko bokiem. Musisz swoj patent mieć haha ja co wstawanie to inaczej ale przeważnie nogi za lozko i jakos bokiem szlo.
 
Do góry