reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Manka rozszerzaj nogi :D a my Cię zbadamy przez forum ^^

Mój wczoraj miał rozkmine życia...długo siedział na lapku i sznupal coś i szukał nic się nie odzywal az w pewnym momencie oparł się o krzesło i mówi
-wiesz co kochanie? Ten kto wymyślił Internet jest przechu*****em tyle rzeczy zalatwilem nie wychodząc wogole z domu nie tracac przy tym kasy na paliwo i cennego czasu...
A ja po głębszym zastanowieniu mówię
-hmm szkoda ze Internet za mnie urodzić nie może...albo chociaż żeby bóle wziął
-już nie bądź taka wygodna !
Haha

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Coldi kciuki za jutro!

Więc możemy powoli się rozpakowywac od jutra dziewczęta :D

Bar bra nic się nie martw :* następnym razem dostanie porcję mleka od mamuśki ^^

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka
 
Fanti to po co ja mam iść jutro do lekarza właściwie... szkoda paliwa czasu wyspie się ...
Umyta jestem już[emoji14]wygolona też! nawet NOGI! :D to szybka diagnoza i spokój

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka
 
Manka, bo moja lekarka uważa ,że po skończonym 36 tygodniu juz można ;)tym bardziej ,że cały czas wychodzi ,że mała troszkę starsza ... no i powiedziała ze szyjka gotowa to mam być przygotowana pomimo ,że jakoś się nie otworzyła mocno . Ale uważa ,że będzie szybko się otwierać w co trochę nie chce mi się wierzyć ?bo przy pierwszym porodzie tak wcale nie było. Fajnie by było jakby miała rację ;D
 
Arusiowa u mnie z karmieniem bylo tak, ze nastawialam sie na gora 3 tygodnie karmienia piersia i potem butelka. Nie bylam jakos mocno nakrecona na karmienie.
W szpitalu juz sie pojawil problem, bo Maly spadl z waga ponad 10% i zaczeli dokarmiac. Potem to ulewanie, przez ktore tez nie przybieral... potem alergia i łzs... i im wiecej tego bylo, tym bardziej ja chcialam karmic i walczylam o pokarm. Ale mozesz miec racje, ze chcialam za bardzo. A to jest zgubne...

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Kubusiowa, macie diagnozę AZS czy ŁZS? Chyba literówka, bo aż sie zdziwiłam..
 
Edit no tak, musze wziac pod uwage ze to Twoj drugi porod wiec pewnie bedzie szybszy, patrzac na ekspresowe porody marcowek w lutym :D Ja pierwszy raz to pewnie bede sie dlugo otwierac :)
 
Aaa znow bylam siku i jak sie ladnie podcieralam to znow zlowilam troche galaretki :D Kolor nie czysto przeswitujacy tylko taki przezroczysto-pudrowy roz, ale tego bylo znow tak malutko ze ciezko okreslic kolor. Matko porod sie zbliza xD
 
Kustronka mielismy diagnoze łzs, bo lekarz stwierdzil, ze u 5 tygodniowego dziecka nie mozna jeszcze mowic o atopii. Atopie stwierdzono jak mial 3 miesiace... na szczescie obie diagnozy bledne. Albo zwyczajnie synus wyrosl bo nie ma sladu po tym wszystkim:) A bylo tragicznie...

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Do góry