reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

ONA ja dzis 37 skonczony i moj lekarz powiedzial,ze juz jest ciaza donoszona. Fanti bylam zaskoczona,ale przez ostatnie 3 tyg.maly tak intensywnie sie ruszal.ze mial prawo sie obrocic.chociaz ja nie wiem w ktorym to bylo momencie :p.
 
reklama
Ja juz po wizycie .Niczego sie w sumie nie dowoedzialam.Usg nie robil bo w czwartek bede miala w klinice .Szyjka oki.Jedyne co to anemia .Dostalam tabletki .
 
Ja placilam gbs 35zł :D

Mi dał wizytę za 3tyg. A nie powinno się już chodzić co tydzień?

Hahaha fanti najważniejsze panele... a nie ja :(

Volka szykuj się :D


Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka
 
Ja już też po wizycie :) przepływy ok, płci dalej nie widać, wód tyle samo co w piątek było. Znowu mam iść w sobotę :) czyli jest szansa, że doczekam się powrotu tej mojej lekarki. Podobno mam mieć cc w pon lub wtorek... ale ta dziewczyna która mi dzisiaj robiła usg mówiła, że nie wie dokładnie :)
Więc dalej nic nie wiem hihi
Brat M ma temp i nie wiem czy jutro przyjedzie tapetowac... ja chyba oszaleje :/ już nawet nie mam siły się denerwować..
 
Isia albo masz naprawde wstydziocha albo slepego gina:-)

Ja czulam jak sie mala przkrecila ,czulam po ruchach i brzuch inaczej sie ukladal:)

Volka u Ciebie chlopak? Bo cos mi umknelo:) my podobny termin chyba mamy bo ja jutro zaczynam 38t:)
 
Ja wiem ze jest w tej samej pozycji po tym jak ma czkawke i powiem wam że dziś jest bardzo nisko i pod brzuchem też mnie bardziej boli i więc mocno mi coś ucieka :(
 
No wlasnie Volka ja juz tez mam ciaze donoszoną :) co mnie bardzo cieszy! Tylko dom nieprzygotowany, ja tez nie ;) a lekarka śmiga na nartach hihi
I jak tu rodzic???
 
Ona przy tym ułożeniu jakie ja mam maluszka nie widać płci... Dzisiaj mi ta lekarka na usg powiedziała, ze ona by sie sugerowała tym co wyszło na prenatalnych :) zreszta ja tez czuje, ze siedzi we mnie synek ;)
 
reklama
wiecie co ... najadłam sie ... ale czuję że to jeszcze nie koniec :p tyle pysznosci w domu ze jeszcze cos dopchnę :D a synek jak ma byc duzy to niech i bedzie ... przyszła teściowa stwierdziła że i dobrze bo nie bedzie sie bała kruszynki na rece wziać :D a mama kazała mi przejsc na diete warzywną żeby juz więcej młody nie rósł :D a ja z checią zjadłabym całą lodówkę wraz z zawartością ... nie moge sie pohamować
 
Do góry