reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Kamila dziecko nawet u wegetarian rośnie więc nawet jak na warzywa przejdziesz to będzie rosło.
Isia pisałaś że wyskoczyłam przed Ciebie. Niestety coraz gorzej ze mną. Dziś wyjątkowo źle się czuje od rana. Rano mdłości, cały dzień ogólna nie moc.. Senność, a teraz brzuch mam tak twardy że szok. Mam wrażenie że bronek chce się przekręcić i stoi w poprzek. Nagle bardzo miękki zrobił się na szczycie brzuch A po środku mega twardy. Tak na macanta to jest w poprzek a ja się czuje do D. Ciuchy mi przeszkadzają i siedzę już w piżamie.
 
reklama
Volka to już niedługo koniec :) mały niezłe akrobacje w brzuchu robił ;) ja mam termin na 29 marca wg OM a na 21 wg USG. Jeszcze trochę czasu mam. Mam nadzieję, że moja blizna jest w porządku, bo chcę spróbować rodzić naturalnie.

Manka mój mały ważył podobnie, to powiem Ci po mojej wizycie, którą mam 29 ile waży ;)

Isia masz normalnie pecha z tym remontem. Co chwilę coś.

Kamilaasami jaki duży już maluszek. Smacznego :)

Ja chcę się dziś szybko spać położyć, coś dziś połamana jestem. Jeszcze dowiedziałam się, że u córki w przedszkolu szkarlatyna się zaczyna. Mam nadzieję, że się nie zarażę.
 
Fanti- ja też od rana czuję się beznadziejnie :baffled: z niecierpliwością czekałam aż m wróci z pracy. Kolację zjadłam z musu, małą kawkę wypiłam bo myślałam, że może się lekko obudzę- nic z tych rzeczy.
 
Oki dam znac jak tylko bede mogła. Mala wg usg z dzis 2900... moj lekarz mi mowil 8.02 ze 3300... a ordynator chyba pol godz mierzyl i inaczej wyjsc nie chcialo, mam malo wód takze tak czy siak jutro tną... dzięki za kciuki...
 
Kate kciuki już zaciskam!!!
Bądź dzielna kochana :)
I daj nam znać jak już będziesz miała siłę.

Izik ja właśnie sama dziś w nocy. Mąż na noc pojechał. Dzwoniłam przed chwilą do niego i troszkę pogadał z bronkiem i czuję jakby dołem nóżki więc jeszcze we właściwej pozycji. Mojej mamie jak pytala jak się czuję nic nie mówię bo ona codziennie pyta czy aby nie ma symptomów porodu. I byle pierdołę jako akcję porodową odbiera.
 
reklama
Mi dzisiaj kuzynka powiedziała ze ona tak tydzień przed porodem dostała wilczego glodu ze tylko jadła jadła jadła nawet co 2 h :D jak dziecko potrafiła w nocy nawet wstawać :)

Kate009 KCIUKI!!!!!!! &&&&&&&

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka
 
Do góry