reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Arusiowa moja kuzynka piła od 34 tyg. I powiedziała ze nic jej nie dała :D

Ja się zdrzemlam i śniło mi się ze gotuję żur mój śpi po nocy i odeszły mi wody... lecę to mojego budzę go i mówię ze to i to a on do mnie
-a wytarlas chociaż podłogę?
- jeszcze nie najpierw tobie chciałam powiedzieć
-to co chcesz już jechać?
-oszalales ?! Przecież żur nie jest skończony! Dopiero jak sie ugotuje

I się obudziłam haha

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Młoda to masz sny :p hihi i
Ja za gbs nieplacilam :)
Kuzynka mi dziś mówiła że jej koleżanka poszła na wyjęcie krążka i nie zdążyła wyjść porządnie z przychodni i zaczęło się :)
Ciekawe jak u mnie będzie ale torby będę miała w razie czego :)
 
Młoda wiesz.. podłoga nie wasza tylko wynajmowana więc żeby panele się nie rozeszły trzeba wody szybko wytrzeć..

Ja już po zebraniu w szkole.. przychodzę do domu i pytam młodego "no i jak? dupa uszykowana do bicia po zebraniu?'" a on oczy jak 5 zł strach zaraz włączył i pyta "a co ja zrobiłem złego?"
Nie wytrzymałam i zaczęłam się śmiać.. coraz bardziej nudzą mnie te zebrania.. nie ma o co się w domu wściekać nawet.. pani Oliwiera zawsze chwali.. jedyne na co narzeka na niego to pismo.. ale to już nie jestem w stanie zmienić.. trzeci rok drę mordę na niego za to pismo.. i zero efektu..
 
Laski ja po wizycie juz. Ale jestem nakrecona :D. Maly wazy ok.3150. Wyobrazcie sobie,ze obrocil sie i jest glowka do dolu :p. Ale rana jest tak cieniutka na 2 mm,ze lekarz powiedzial.ze to by bylo samobojstwo jalby ktos mi kazal rodzic naturalnie. Jutro ostatni dzien biore tabletki i niech sie dzieje! A ostateczny termin mam na 27 lutego :) jeeeezuuu odetchnelam juz z ulga. Aaa i pow.ze jakby sie cos zaczelo,cokolwiek to od razu mam dzwonic po niego albo smsy pisac,ze jade do szpitala.
 
Mloda ja zanim pojechalismy do szpitala to naprawde podlogi pomylam jak mi wody odeszly :D w sypialni, salonie i na przedpokoju :D bo stwierdzilam, ze co najmniej 3 dni w szpitalu spedzimy i kto wie co zastane po powrocie :D a wiedzialam, ze i tak mam czas bo z domu szybko nie wyjedziemy. Bo byla taka zima i takie zaspy, ze utknelismy samochodem 200m od domu i dopiero nas facet odsniezal;D

Fanti tylko sie cieszyc, ze synek grzeczny i zdolny:) az milo na zebranie isc:)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Do góry