reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Missoni nie bądź taka podziel się przepisem ;) z ciekawości ile u A. życzą sobie za wymaz na gbs? Ja robiłam wymaz na krakowskiej tam 45 zł.
 
reklama
Missoni nie bądź taka podziel się przepisem ;) z ciekawości ile u A. życzą sobie za wymaz na gbs? Ja robiłam wymaz na krakowskiej tam 45 zł.
Arusiowa jak zwykle życzą sobie dużo 70 pln.
Podaję przepis 2 łyżki oleju rycynowego, szklanka soku pomarańczowego, 3 krople olejku migdałowegi, dopełnić wodą gazowaną do 500 ml i wypić po śniadaniu. Trochę przeczyści i mają się zacząć skurcze. Oczywiście 100% gwarancji nie ma.
 
ten olej na moja znajoma nie zadziałał wcale a ona to go łyżka piła, nie rozrabiała z niczym....
u mnie 2 tyg temu mały miał 2700...
Ciekawa jestem czy mi w piatek pobierze ten gbs, w ogóle czy dam rade tam dojechac. Zależy o której mi puszcza syna do domku po operacji...
 
Ależ mikstura :O o olejku rycynowym słyszałam, ale nigdy w takim zestawieniu :D jeśli na skurcze nie pomoże to przynajmniej lewatywy zaoszczędzi :p

Ja z mikstur od kilku dni piję herbatę z liści malin, zobaczymy czy faktycznie działa zbawiennie na mięśnie macicy :p narazie pierwsze efekty picia to jak z tym rycynowym :p jak wcześniej grubsza potrzeba zdażyła się często raz na 3 dni, to teraz 3-5 razy dziennie... Siku w nocy mnie z łóżka nie wyrywa, a dwojka i owszem :p niby te liście działają odtruwajaco na organizm, pomagają w wydaleniu toksyn, takze nieźle zanieczyszczona musiałam być :p
 
reklama
Do góry