reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
A nie mozesz np podejsc do szpitala wieczorkiem i powiedziec ze pobolewa Cie brzuszek powiedziec ze przed Toba wyjazd itp .W szpitalu po godzinach przychodni powinni Cie przyjac normalnie .
 
Dziewczyny, ja juz od pewnego czasu mam bilety na lot do Polski na 28 sierpnia. No i bede dopiero w 2 miesiacu ciazy. Teraz mam dylemat czy leciec czy nie bo sie tez naczytalam roznych rzeczy :) Co myslicie ?
 
Nailie ja słyszałam ,że jak masz mies rozstępy to je będziesz miała. W pierwszej ciąży odkąd pojawi się większy brzuch codziennie smarowalam.. a brzucha publicznie juz nie pokaże
 
Ja polecam bio-oil....
Ja po pierwszej ciąży zostałam tygryskiem :-D ale z kolei moja siostra od poczatku smarowała sie bio-oil-em i nie ma nic.... Ja zamierzam zacząc gdzieś tak za miesiąc dwa jak zacznie rosnąc brzuszek
 
Po prostu od wczoraj czuję się zupełnie normalnie, jakbym w ciąży nie była. Nie jestem już senna, nie mam wcale mdłości (a miałam non stop ostatnio) no i dziś zaczął boleć ten brzuch. Nospy nie mam, muszę poczekać aż mąż wróci z pracy.
 
Po prostu od wczoraj czuję się zupełnie normalnie, jakbym w ciąży nie była. Nie jestem już senna, nie mam wcale mdłości (a miałam non stop ostatnio) no i dziś zaczął boleć ten brzuch. Nospy nie mam, muszę poczekać aż mąż wróci z pracy.

Ktory to tydzien ? ;) Jak nie masz mdlosci to tylko sie cieszyc :) a jak brzuszek boli to znaczy, ze tam sie zaczyna rozciagac wszystko ;)
 
reklama
Volka największym błędem teraz jest się stresować i czytać internet żeby znaleźć odpowiedź dlaczego. Mi też objawy ustąpiły ale nie możesz się denerwować. Jestem z Tobą będzie dobrze. Tylko spokój może nas uratować :)

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry