reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
ironia ja tez problemy z cisnieniem w drugiej ciazy teraz na poczatku tez mialam skoki .Biore magnez i zobaczymy co dalej
 
Manka według moich wyliczeń mam ten sam dzień co Ty ☺a w
czwartek za tydzień idę dopiero na usg.. co do ciśnienia to wysokie nie dość ,że rzucawka to jeszcze dziecko ma gorsze przepływy i grozi to jemu też.. dlatego trzeba kontrolować...
 
Natka kciuki za wizyte.
Volka mi ginekolog wczoraj powiedziała że brzuch wogóle ma nie bolec,
mialam wybór lutke pod jezyk albo dowcipnie wybrałam pod jezyk oooo masakra jak mnie cofa po niej.
moj geniusz R pojechał mi po leki i co??zostawił reszte w aptece 80zł :wściekła/y:


No a mój mi wtedy powiedział, że jak będzie coś boleć to nospe brać
 
Manka według moich wyliczeń mam ten sam dzień co Ty ☺a w
czwartek za tydzień idę dopiero na usg.. co do ciśnienia to wysokie nie dość ,że rzucawka to jeszcze dziecko ma gorsze przepływy i grozi to jemu też.. dlatego trzeba kontrolować...

To bedzie dopiero Twoja pierwsza wizyta czy juz bylas wczesniej potwierdzic ciaze ? ;) Ja mam wizyte dopiero 5 sierpnia.
 
Dziewczyny, nie wiem czemu ale mam jakieś dziwne przeczucie, że coś jest nie tak...na prawdę wszystkie objawy mi przeszły i pobolewa mnie podbrzusze :(. Jezu a jutro wyjazd...nie wiem co robić. Czy jeszcze dzisiaj iść gdzieś praywatnie czy co? :(
 
To bedzie dopiero Twoja pierwsza wizyta czy juz bylas wczesniej potwierdzic ciaze ? ;) Ja mam wizyte dopiero 5 sierpnia.

Pierwsza☺ dzwoniłam ,że zrobiłam wyniki i kazała przyjść za tydzień dopiero ,żeby było widać .. ja myślę czy i tak za wcześnie nie idę, bo serduszka nie zobaczę... a Ty już pewnie tak
 
Dziewczyny, nie wiem czemu ale mam jakieś dziwne przeczucie, że coś jest nie tak...na prawdę wszystkie objawy mi przeszły i pobolewa mnie podbrzusze :(. Jezu a jutro wyjazd...nie wiem co robić. Czy jeszcze dzisiaj iść gdzieś praywatnie czy co? :(

Może nie stresuj się na zapas ale jak masz możliwość to może niech zobaczy cię lekarz jeżeli będziesz wtedy spokojniejsza moje objawy też ustąpiły ale póki mocno mnie brzuch nie boli i nie mam krwawienia to nie panikuje przynajmniej staram się
 
reklama
Volka a minal Ci jut termin okresu ? Na pewo wszystko bedzie w porzadku :) Najwazniejsze to nie martwic sie na zapas ;)))
Edit1989, ja nie wiem czy bede miala jakakolwiek stycznosc z usg bo ide do GP, ktory dopiero skieruje mnie do poloznej wiec pewnie sie naczekam :(
 
Do góry