reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

nie pytałam ale wizytę mam 28 to powiem mu o tym i zapytam ja sobie codziennie mierzę i spisuję
Ja spisuje bo synkowi i tak mierze i spisuje 3-4 razy dziennie to i sobie spisuje... zobacze co mi lekarz powie

ja mam zawsze wysokie okolo 135-78 :) wczoraj z nerwow mialam 150/90 :p :rofl2: ale monitorujemy i oki co bez leków się obchodzi, po prostu nie moge sie denerwować :-)

matko ja zaraz ide na obiad bo juz wysiedziec w domu nie moge :) poki co tylko mdłości mam nie wymiotuje :-) pilnuje diety mocno więc nie jest źle póki co schudłam 1,5 kg :) jeszcze troszke mam nadzieje spadne na wadze dzieki diecie i jak tylko zrobi sie troszke chłodniej to ćwiczeniom i mozemy tyć :p :-D moja lekarka nic tylko mnie zawala przepisami na chłodniki i przeciery warzywne :rofl2:
podziel sie przepisami :-p

Niskie cisnienie w ciazy jest lepsze niz wysokie. Wysokie w czasie pozniejszym grozi rzucawka. Przy niskim jest ryzyko zaslabniecia i upadku .Powinno sie duzo pic nie przegrzewac organizmu . Na niskie cisnienie ma tez wplyw dlugie stanie .
Uspokoiłas mnie troche

Dziewczyny, nie wiem czemu ale mam jakieś dziwne przeczucie, że coś jest nie tak...na prawdę wszystkie objawy mi przeszły i pobolewa mnie podbrzusze :(. Jezu a jutro wyjazd...nie wiem co robić. Czy jeszcze dzisiaj iść gdzieś praywatnie czy co? :(
Volka ja też mam niekiedy tak że czuje sie jakbym wcale w ciązy nie była....
Tylko to pobolewanie...:-( szczerze niewiem co bym zrobiła na Twoim miejscu...
 
reklama
A gdzie nie spojrzę w necie to wszędzie laski opisują swoje historie, ze poroniły jak ustąpiły im objawy ciąży ;( wyć mi się chce, mąż nie odbiera...cała się trzęsę z nerwów :(
 
Ja nawet nie wiem jakie mam cisnienie, ale chyba sobie cisnieniomierz kupic ;)

Mi sie mdlosci rozkrecaja od kilku dni. Nie mialam wogole, pozniej mnie zaczal zoladek pobolewac, mdlic, a wczoraj wieczorem poszedl pierwszy pawik :/.

Volka jak sie martwisz to dzwon po lekarzach moze jakis Ciebie przyjmie. Volka przestan czytac glupoty w necie...

Manka ja tez gdyby nie zagrozona ciaza to bym usg nie miala wczesniej niz w 13 tyg. Pogadaj z gp, jak troche przekoloryzujesz to Ci powinna dac skierowanie na usg. Albo zadzwon poprostu na early pregancy unit i spytaj sie czy moglabys sie na wczesniejsze usg zapisac. Sprobowac warto.




Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 
A gdzie nie spojrzę w necie to wszędzie laski opisują swoje historie, ze poroniły jak ustąpiły im objawy ciąży ;( wyć mi się chce, mąż nie odbiera...cała się trzęsę z nerwów :(

Najwazniejsze to wlasnie nie czytav takich pesymistycznych wpisow :) Nie zamartwiaj sie bo stres moze zle wplynac na fasolke takze glowa do gory ;)
 
Volka nie denerwuj się... ja w ogóle objawów nie mam. Tylko jest bardzo zmęczona... a w pierwszej ciąży tez tak miałam , że bolały mnie piersi a po za jakieś dwa tygodnie juz nie... organizm się zmienia i ciągle będzie inaczej ☺
 
A gdzie nie spojrzę w necie to wszędzie laski opisują swoje historie, ze poroniły jak ustąpiły im objawy ciąży ;( wyć mi się chce, mąż nie odbiera...cała się trzęsę z nerwów :(
Nie czytaj tego bo dopiero ześwirujesz :-( i spokojnie bo nerwy tu Ci w niczym nie pomogą a mogą tylko zaszkodzic....
Tak jak Natka napisała dzwoń może Cie ktoś przyjmie
 
A gdzie nie spojrzę w necie to wszędzie laski opisują swoje historie, ze poroniły jak ustąpiły im objawy ciąży ;( wyć mi się chce, mąż nie odbiera...cała się trzęsę z nerwów :(



Nie stresuj się tak i nie czytaj takich rzeczy to bez sensu w niczym ci to nie pomoże chyba że w stresie i strachu jak widać każdy przypadek jest indywidualny każda z nas jest inna więc nie słuchaj innych na pewno wszystko jest w porządku zobaczysz :tak:
 
Serduszko ja jeszcze nie mierzyłam, nie mam w domu cisnieniomierza, w poprzedniej ciąży miałam 110/70 - 130/ 90, chyba ponad to się nie zdarzało wzrosnąć / spaść

Ironia o to ja poproszę jakiś przepis na przeciery, bo z tym apetytem to się w kulkę zamienię :szok:

Edit ja też dopiero w czwartek wizytuję, jeszcze 6 długich dni :zawstydzona/y: Mam nadzieję że będzie usg, bo idę do innego gina, do mojego dopiero 11 sierpnia

Volka a nie masz tak, że objawy pojawiały się i znikały? Ja rano pisałam że odwiedził mnie jadłowstręt, a teraz znów apetyt wrócił, brzuch jak pobolewał to tylko wczoraj się odezwał i cisza. Spokojnie, no chyba że bardzo Cię niepokoi ten ból to wizyta powinna Cię uspokoić :tak:


Dziewczyny smarujecie już brzuchy czymś na rozstępy? Ja po poprzedniej ciąży mimo w miarę regularnego smarowania zostałam tygrysem i zastanawiam się czy już nie zacząć :zawstydzona/y:
 
volka mnie jakis tydzien temu tez przestaly tak bardzo bolec piersi tylko jak dotknelam z boku to czulam lekki bol .Po paru dniach znow zaczely strasznie bolec i bola nadal tak ze jak wstaje z lozka rano musze je podtrzymywac.Mdlosci tydzien temu tez nie mialam . Ale wg mnie jak masz mozliwosc to lec do lekarza bo inaczej bedziesz sie pewnie niepotrzebnie zamartwiac
 
reklama
Do góry