reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

ale produkcja do południa;)
natka super wiadomości:) cieszę się, że wszystko w porządku

volka, nie czytaj, ja też ostatnio zaczęłam czytać o tych pustych pęcherzykach i się nakręciłam..też mam takie dni, że nie czuję się jak w ciąży, ale potem objawy wracają.
dla spokoju idz może wlasnie wieczorkie do szpitala, jak dziewczyny radzą.
Nospę kup lepiej max albo forte, bo ta zwykła to niewiele pomaga.

Ja miałam lecieć w sierpniu do siostry do Londynu ale odpuszczam narazie, może w październiku się wybiorę, drugi trymestr to bezpieczniej i lepsze samopoczucie. Ale jak lekarz nie widzi przeciwwskazań to myślę że można i w pierwszym.

Mnie dziś jakiś zły humor dopadł..

Tez czytalam ze w drugim trymestrze najbezpieczniej bo w pierwszym rozwijaja sie narzady i cisnienie przy starcie i ladawaniu moze byc niebezpieczne i wlasnie to mnie martwi.. Ale z drugiej strony przeczytalam tyle wypowiedzi dziewczyn, ktore lataly i wszystko bylo w porzadku ze teraz mam metlik :) Do sierpnia jeszcze troche czasu to bede myslec ;)
 
reklama
Również planuje lot w niedługim czasie, ale to już raczej będzie II trymestr jeśli ciąża się wgl prawidłowo rozwinie. Pamiętam że moja przyjaciółka w 5 tygodniu leciała do Włoch (nie wiedziała jeszcze o ciąży) tam wakacje pełną parą a maluch zdrowy i ruchliwy do dziś a ma już 3,5 roku :)
 
Również planuje lot w niedługim czasie, ale to już raczej będzie II trymestr jeśli ciąża się wgl prawidłowo rozwinie. Pamiętam że moja przyjaciółka w 5 tygodniu leciała do Włoch (nie wiedziała jeszcze o ciąży) tam wakacje pełną parą a maluch zdrowy i ruchliwy do dziś a ma już 3,5 roku :)

To bardzo dobra wiadomosc :) Pocieszyla mnie ;)
 
ej nie wariujcie ja 1 wrzesnia lece na tydzien do bułgatii i ani mysle odpuszczać :-D nie ma opcji o niee za długo nie miałam porządnych wakacji a to bedzie ostatni dzwonek zanim znów wpadniemy po uszy w pieluchy :rofl2:
 
Spokojnie dziewczyny, wiadomo jeśli jest zagrożenie, ale jeśli wszystko jest ok to nie można dać się zwariować :)

Manka, ona do dzisiaj się śmieje, że gdyby wiedziała o ciąży to by nie wsiadła na kłady, nie jeździłaby motorówką itp :) Takie konkretne na spontanie wakacje :) Wariackie :) a o Ciąży dowiedziała się po powrocie jak szła na operacje plastyczną piersi :) a właściwie jak już leżała na stole i lekarza coś tknęło żeby sprawdzić jeszcze czy w ciąży nie jest bo jakaś za nerwowa była :p
 
Spokojnie dziewczyny, wiadomo jeśli jest zagrożenie, ale jeśli wszystko jest ok to nie można dać się zwariować :)

Manka, ona do dzisiaj się śmieje, że gdyby wiedziała o ciąży to by nie wsiadła na kłady, nie jeździłaby motorówką itp :) Takie konkretne na spontanie wakacje :) Wariackie :) a o Ciąży dowiedziała się po powrocie jak szła na operacje plastyczną piersi :) a właściwie jak już leżała na stole i lekarza coś tknęło żeby sprawdzić jeszcze czy w ciąży nie jest bo jakaś za nerwowa była :p

Haha tak jest, myslenie sie zmienia :D ja w niedziele jeszcze tak ciezko pracowalam, dzwigalam takie rzeczy a w poniedzialek juz nie bo sie boje, wszystko wydaje sie 2 razy ciezsze :D :p
 
Hej dziewczyny :-)

Ciężko mi was nadrobić tyle piszecie, heh :-D

Mi trochę mdłości przeszły z rana, bardzo mnie to cieszy, jeśli jem regularnie to jest ok :-)

Zaraz biorę sie za pierogi, chodzą za mną od kilku dni :-D

A potem sprzątanie chaty, totalny bajzel, w tygodniu nic nie robiłam, po pracy stac mnie tylko na drzemkę, obiad, wykąpać się i spać :-D

My planujemy we wrześniu lecieć do Polski na dwa tygodnie, nie mogę się doczekać, obiadki teściowej cos cudownego :-D

Mam ten bio-oil, kupiłam kiedyś, po tym co piszecie to napewno go będę stosować, plus jakiś kremik może, zobaczymy.

Miłego dnia mamuśki :-D
 
reklama
Do góry