reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

lewusek dobrze mówi podejdź do szpitala i zapytaj spróbuj

manka_tk
ja 20 lecę do Turcji na wakacje i mój lekarz powiedział ze ciąża to nie choroba trochę się boję ale nie mogę dać się zwariować czekam na razie na wizytę i zobaczymy co mi powie :-)
 
reklama
kurcze ja to sie ciesze jak na chwile mnie "ciazowy"stan odpuszcza i czuje sie normalnie bez mdłosci i slabosci :D jakby tak piersi przestały boleć to by było ahh... normlanie nie moge ich dotkąć bo są jak bombowce wr....

troche pobolewa brzuch ale to przeciez normalne ;-) a mdlosci szybko przechodza jak się cos zje :)


przepisy postaram sie wrzucic na weekendzie :D
 
Natka super wieści :)

Volka jak masz możliwość to dla swojego spokoju zapisz się do lekarza żeby sprawdził czy wszystko dobrze, ale ja jestem tego zdania co manka że to normalne i nie powinnaś się stresować.

Ja na razie nie smaruję się niczym, ale mam bio-oil i zacznę go stosować od 2 trymestru. Uważam, że jest świetny bo po poprzedniej ciąży na biodrach zrobiły mi się rozstępy i po zastosowaniu bio-oil praktycznie ich nie widać. W poprzedniej ciąży też smarowałam się oliwką i jakimś kremem z rossmana ale nie uchroniło mnie to od rozstępów, bo 3 tygodnie przed porodem brzuch mi tak drastycznie urósł, że pytali się mnie ile ja tam dzieci w brzuchu noszę :)
 
Ironia kuchnia to moje bogactwo i lubie coś nowego zawsze spróbowac także czekam na te przepisy :D
Mi w sumie piersi odpuszczaja troszke...za to chyba sie za dużo naczytałam o mdłościach hehe bo coś mnie dźwiga :baffled:
 
Oj z tymi rozstępami ja na cud nie liczę, tylko na to że ewentualnie może być ich mniej :rofl2: U mnie z miesiąc przed porodem jak zaczęły wyłazić to jeden po drugim, o bikini raczej mogę zapomnieć ;-)

Siwa no ja właśnie też używałam olejku z rossmana i wyszedł tygrys :cool2: Skoro po stosowaniu bio oilu są niewidoczne to jest nadzieja w razie co (tfu tfu) :tak:

Manka jak będziesz się dobrze czuła i nie będziesz miała komplikacji to ja bym leciała ;-)
 
ale produkcja do południa;)
natka super wiadomości:) cieszę się, że wszystko w porządku

volka, nie czytaj, ja też ostatnio zaczęłam czytać o tych pustych pęcherzykach i się nakręciłam..też mam takie dni, że nie czuję się jak w ciąży, ale potem objawy wracają.
dla spokoju idz może wlasnie wieczorkie do szpitala, jak dziewczyny radzą.
Nospę kup lepiej max albo forte, bo ta zwykła to niewiele pomaga.

Ja miałam lecieć w sierpniu do siostry do Londynu ale odpuszczam narazie, może w październiku się wybiorę, drugi trymestr to bezpieczniej i lepsze samopoczucie. Ale jak lekarz nie widzi przeciwwskazań to myślę że można i w pierwszym.

Mnie dziś jakiś zły humor dopadł..
 
reklama
Natka dobrze, że fasolka Twoja ma się dobrze i, że ją zobaczyłaś :)

Volka nie stresuj sie tak :) i nie czytaj internetowych głupot!!! Masz nas tutaj tak wiele, że nie warto szukać więcej przypadków. A każda z nas jest inna, i inaczej odczuwa ciążę. Ja mam koleżanki, które nie czuły się ciążowo, a urodziły zdrowe bobasy :) Moja Pani G powiedziała, że jakby mi się coś działo to w szpitalu przyjmą mnie od razu i sprawdzą czy wszystko jest ok. Więc tak jak dziewczyny doradzały dla własnego spokoju podejć sprawdzić, żebyś mogła spokojnie wypocząć :)

Ja też musze coś zakupić na roztepy, ja jeszcze nie rodziłam, ale już mam ich kilka z okresu dojrzewania. Może kupie ten polecany przez Was bio-oil :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry