reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Duncia kciuki za Ciebie i maleństwo.

Czy Wy macie już zachcianki jedzeniowe. Mnie naszlo na kalafiora i siedzę i wcinam na surowo.
 
reklama
Duncia trzymaj się i trzymam kciuki żeby jednak było dobrze. Nie raz jest tak , że rozwija się powolutku a potem ekspresem nadrabia
 
Milagros, Duncia szystko bedzie dobrze, wasze maluszki jeszcze nadgonią, zobaczycie, trzymam za to kciuki

Milagros gdzie takie fajne ceny? :)

Chrobek ja zachcianek nie mam, od czasu do czasu mnie natchnie na coś kwaskowego, ale nie jest tak ze muszę to zjeść teraz natychmiast ;) ale wczoraj zachciało mi się pomidoròwki i 2 talerze wciągnęłam
 
Duncia kciuki zacisniete.
a pro po obiawów mi wszystko przeszlo delikatnie sutki mnie bolą,kiełbasa dziś już mi nie smierdzi.jutro wizyta
 
Nie jest łatwo. Dzięki za wsparcie. Jutro jak będę znać betę to Wam napisze jakie nasze losy. Mimo wszystko dobrze się Was czyta i ciesze się Wam wszystko fajne idzie daje mi to tez dużą nadzieje.

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
 
Moja koleżanka miała tak , że nie było długo serca i nie było i nie było .. ale chciała czekać aż w końcu się pojawił ten piękny dźwięk . Lekarz był bardzo zdziwiony , bo szans nie dawał. Trzeba wierzyć.
 
Dziewczynki- nawet nie wiecie jak się uradowało moje serce kiedy dostrzegłam Wasz wątek. Ja jestem mamą marcową z 2015 r i doskonale pamiętam te emocje z początku ciąży:) powiem Wam tylko, że wspaniale mieć marcowego maluszka- piękna pogoda na długie spacery i koniec ciąży do wytrzymania - ani upał ani mróz :) Gorąco Was pozdrawiam- mama Frania (11 marca 2015)
 
Nie jest łatwo. Dzięki za wsparcie. Jutro jak będę znać betę to Wam napisze jakie nasze losy. Mimo wszystko dobrze się Was czyta i ciesze się Wam wszystko fajne idzie daje mi to tez dużą nadzieje.

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka


Widze ze jestesmy w podobnej sytuacji, ten sam termin, u Ciebie chociaz byl zarodek, u mnie brak. 8mm pecherzyk tylko. I mi Pani doktor kazala czekac do 31 lipca. Nie kazala robic bety ani nic. Powiedziala ze czasami ciaza potrzebuje wiecej czasu, co do objawow tez mam wrazenie ze ich mniej, ale wydaje mi sie tez ze psychika robi swoje, czlowiek mimo wszystko nastawia sie na najgorsze bo lepiej sie nie rozczarowac. Ale wierze ze bedzie u Nas obydwu ok :)
 
reklama
Milagros, Duncia szystko bedzie dobrze, wasze maluszki jeszcze nadgonią, zobaczycie, trzymam za to kciuki

Milagros gdzie takie fajne ceny? :)

Chrobek ja zachcianek nie mam, od czasu do czasu mnie natchnie na coś kwaskowego, ale nie jest tak ze muszę to zjeść teraz natychmiast ;) ale wczoraj zachciało mi się pomidoròwki i 2 talerze wciągnęłam


Ciezko mi okreslic :) mieszkam pod szczecinem, domki sa praktycznie w lesie,nad jeziorem Krzemień, warunki takie neutralne, zaden luksus, ale jest toaleta, prysznic, lodowka, dwa pokoje, miejsce na grilla przed domkiem, maly plac zabaw, plaza z pomostem. :) namiary dostalismy od znajomych w zeszlym roku :) plusem jest to ze mozna zabrac zwierzaka ze soba :)
 
Do góry