reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

kate klima tyo tak okolo 2500 zł z montazem :) jak sie znajdzie dobrą oferte tez zakladamy bo mieszkamy na poddaszu :) poki co zainwestowalismy w markizy fakro świetnie działaja ale zeby obstawic wszystkie okna to trzeba by wywalić około 3000 :/ w tym roku juz nie damy rady z klimą ale w przyszłym montujemy bo nie wyobrażam sobie siedzieć w 30 stopniach blee
 
reklama
Milagros teź sie zastanawialam nad klima ale nie wczyyywalam sie i nie wiem jak jesli chodzi o koszty, mozliwosc montazu na budynku... daj znac jak cos wiesz na ten temat


Póki co orientowałam się tylko poprzez internet po urlopie pojedziemy już do jakiejś firmy. Koszt to około 2 tys, 2500 pewnie z montażem. Ja bym chciała zamontować zewnętrzną u nas na strychu i wyprowadzić rurę wentylacyjną, tak by mi bardziej pasowało, niż montować na dachu, podobno ciągłe nasłonecznienie skraca żywot, nie wiem ile w tym prawdy, ale też mam możliwość montażu tylko do ulicy a wole sobie podarować głupich komentarzy sąsiadów, że na 30m klime montuję i nie mam na co pieniędzy wydawać. Ale "mądrzejsza" będę po konsultacji z jakimś specjalistą.
 
Kate możesz kupić sobie taki wolnostojacy klimatyzator do pokoju koszt 500 do 1000 zl. Natomiast jakbyś chciała taki poważny klimakowektor jak w sklepach to już dużo więcej. On potrzebuje jednostki zew. I rury wyciagnietej na zewnatrz. Także lekkie przebicie przez ścianę. Da się zrobić :) jestem budowlańcem służę pomocą :)

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Mam coś takiego w mieszkaniu u rodziców, tańszą wersję. :) kupili ja w jakimś markecie za 150zł, działa na wode + wkłady jak do lodówki turystycznej wcześniej zmrożone. Słychać jakby wiatrak chodził i takie przelewanie wody. Nie jest uciążliwe ale chłodzi tylko jedno pomieszczenie.
 
Ironia w 30 sie juz nie siedzi tylko lezy jak zwloki... heh spadlo juz troche bo robie przeciag ufff...

sąsiadom nic do tego jeśli nie chcesz tego montować na ich ścianie czy coś takiego ;) my swoim nic nie mówimy, kwestia indywidualna mi się wydaję,to tylko dla poprawy naszego komfortu :)
 
Ja takie upaly mialam w domu w zeszle lato.. caly czerwiec i lipiec. ani w domu sie nie dalo siedziec, ani na spacer wyjsc.. a Synus mial wtedy 3-4 miesiace. Z takim malym dzieciatkiem upaly sa straszne.
W tym roku jest lepiej. caly czas kolo 15 stopni. Cieplo nie jest, ale przynajmniej da sie spokojnie na dlugi spacer wyjsc:)
 
Dwie moje dobre przyjaciółki mają rodzić na dniach, dla nich to dopiero ciężka sprawa. Pewnie w szpitalach nie jest lepiej też z temperaturą :/
 
Witam wszystkie przyszłe marcowe Mamy :) Chciałabym dołączyć do Waszego grona. W niedzielę zobaczyłam dwie kreski na teście, a wczorajsza beta potwierdziła ciążę. Data porodu wg OM to 28.03.2016 :)
 
reklama
[SUB]jja mam w mieszkaniu klimatyzacje we wszystkich pokojach i wiecie co, zapomniałam zupełnie o niej i siedziałam dzis w 31 st bo okna na południe i zachód mam
ale jutro to juz na pewno załączę bo podobno ma byc jeszcze cieplej a ja w takich temperaturach jestem nie do zycia

czytalam, ze apogeum mdłości przypada na 9 tydzień, a potem jest juz coraz lepiej. U mnie nadal totalny brak apetytu ale wymuszam w siebie bo boje sie, ze zupełni z sił opadne

jutro z rana idę na badania wrrrrr biorę moze bo boje sie, ze im tam fikne [/SUB];-)trzymajcie kciuki
[SUB]
a w sobotę jadę nad morze na dwa tyg, super, tylko ta droga 6 godzin lekko mnie przeraża....

[/SUB]
 
Do góry