reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
Kubusiowa o kurczę wspolczuje jadlowstretu. U mnie jednak te mdlosci się włączyły :(

Zakochana papuga ja jestem z Wawy :tak:

Volka my jechalismy na weekend nad morze na początku wakacji, rezerwowalismy pokoje chyba 2 dni przed wyjazdem i bylo sporo miejsc. W ciemno mysle ze mozna jechac tylko pytanie za ile i jak daleko do plazy :sorry: my za to ostatnio prawie co weekend jezdzimy na mazury pod namiot w ciemno, na polach campingowych zawsze jest miejsce :tak:

Koczi moj byl przy kazdym usg, nawet dowcipnym ;) teraz będzie inaczej bo ktoś musi z małą posiedzieć
 
Kubusiowa o kurczę wspolczuje jadlowstretu. U mnie jednak te mdlosci się włączyły :(

Zakochana papuga ja jestem z Wawy :tak:

Volka my jechalismy na weekend nad morze na początku wakacji, rezerwowalismy pokoje chyba 2 dni przed wyjazdem i bylo sporo miejsc. W ciemno mysle ze mozna jechac tylko pytanie za ile i jak daleko do plazy :sorry: my za to ostatnio prawie co weekend jezdzimy na mazury pod namiot w ciemno, na polach campingowych zawsze jest miejsce :tak:

Koczi moj byl przy kazdym usg, nawet dowcipnym ;) teraz będzie inaczej bo ktoś musi z małą posiedzieć

ja tez wawa Wilanow:-)
 
Nailie moj teraz tez na wszystkie usg chodzi, bo z mala siedzi wtedy babcia.

Koczi u mnie takze maz na usg dowcipnym byl obecny.
 
Ola, Koczi dziekuje Wam bardzo.;-) Pani doktor w sumie nie chciała mnie nastraszyć, powiedziała z uśmiechem że jeszcze na karte ciąży za szybko, ze ciąża jest mniejsza, ale że dla tak wczesnej ciąży to 4 dni to bardzo dużo, ale uprzedziła o możliwych ewentualnościach i kazała w razie plamień od razu dzwonić, a jeśli chodzi o krwawienia to od razu do szpitala.

Reszta paranoi to raczej moja psychika, która lubi się nakręcać ;)

Ale poczytalam Was troche i jestem spokojniejsza, fajnie się czyta o waszych mdłościach, zachciankach, czy jadłowstrętach :D jesteście taka moją miłą odskocznią :tak:
 
a co do urlopów, my planowaliśmy w przyszłym tygodniu wyskoczyć na 4 dni na domki letniskowe nad jezioro ze znajomymi, i jeśli dalej będę się czuła tak dobrze jak teraz to myślę ze nic nie szkodzi na przeszkodzie, cena to 30zl/os. wiec nie majątek :)
 
reklama
Ja już po wizycie. Niestety ciąza mała jak na swój wiek pecherzyk 1 cm zarodek 1.7 mm. Dodatkowo na jajniku cysta 5cm. Jutro hcg jak spadnie mam czekać na krwawienie. Ustanie moich objawów nie zwiastuje dobrze. Także szykuje się na najgorsze. Jutro o tej porze będzie juz wszystko jasne.

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry