reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

duncia kciuki zaciśnięte musi być dobrze :* :tak: tj pisze milagros niektóre fasolki potrzebują większego kopniaka żeby zastartowac

matko u nas taki upał że się po prostu ze mnie leje..
 
reklama
Hej dziewczyny, ale jestem wściekła, 2godz przed wizyta zadzwonili i odwolali mi wizyte, przepisalam sie na środe i to nie wiem czy sie uda bo jade w poniedz do szpitala z mala i nie wiem kiedy wyjde i czy ja bede mogla isc na ta wizyte, takie mam nerwy ze hej.... :no: a teraz znow będę sie denerwowac czy jest wszystko ok i martwie sie ze nie mam zadnych wynikow zrobionych i nie wiem czy na wlasna reke je zrobic? Samanie wiem nawet dokladnie jakie. I jeszcze ten upal..... w domu mam 30 st (uroki mieszkania na poddaszu)
 
Duncia, Milagros, będzie dobrze, trzymam kciuki:) a nie dostałyście nic na podtrzymanie?

Z tymi objawami u mnie to tez jest tak że jednego dnia są silniejsze drugiego słabsze, narazie minął mi wstręt do niektórych wędlin, ale za to nie mogę już sera żółtego. Najbardziej smakuje mi grillowana cukinia;) i pieczone ziemniaczki
Objawy które są cały czas to bolące piersi (szczególnie po nocy) i zmęczenie..Mdłości nieco przeszły, chociaż potrafią się pojawić w najmniej spodziewanym momencie i na pewno nie rano.
 
kate no to rzeczywiście niefajnie z tą wizytą. Może gdzieś indziej da się wcześniej. U mnie na poddaszu też sauna, ale na szczęście mam jeszcze parter, więc narazie tutaj chlodniej, ale spać trzeba będzie z wentylatorem..
 
Duncia, Milagros, będzie dobrze, trzymam kciuki:) a nie dostałyście nic na podtrzymanie?

Z tymi objawami u mnie to tez jest tak że jednego dnia są silniejsze drugiego słabsze, narazie minął mi wstręt do niektórych wędlin, ale za to nie mogę już sera żółtego. Najbardziej smakuje mi grillowana cukinia;) i pieczone ziemniaczki
Objawy które są cały czas to bolące piersi (szczególnie po nocy) i zmęczenie..Mdłości nieco przeszły, chociaż potrafią się pojawić w najmniej spodziewanym momencie i na pewno nie rano.

Nic nie dostałam bo z tego co zrozumiałam, nie ma jeszcze zarodka więc nie bardzo jest co podtrzymywać, ale jakbym tylko zaczęła plamić mam wziąć od razu no spe i magnez, dzwonic do niej i najlepiej od razu przyjechać. A jeśli krwawić to już wtedy tylko szpital. Może byłoby inaczej gdyby kosmówka się odklejała ale nic takiego nie ma miejsca, wszystko niby ok, tylko ta torbiel, ale kazała się nie martwić póki co bo może się sama wchłonąć.


Kate my też będziemy mieszkać na poddaszu, i właśnie jesteśmy w trakcie poszukiwania klimatyzacji. Uznałam, że nie dam rady tam z maluchem w upał.
 
Trzymam kciuki za nad wszystkie zebys sobie wlosow nie powyrywaly z tych zmarwien. Ja tez na piatek czekam jak na skazanie. Do tego mam strasznie duzo wydzieliny i mnie bardzo kosc ogonowa boli.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 
Milagros teź sie zastanawialam nad klima ale nie wczyyywalam sie i nie wiem jak jesli chodzi o koszty, mozliwosc montazu na budynku... daj znac jak cos wiesz na ten temat
 
Duncia, Milagros, będzie dobrze, trzymam kciuki:) a nie dostałyście nic na podtrzymanie?

Z tymi objawami u mnie to tez jest tak że jednego dnia są silniejsze drugiego słabsze, narazie minął mi wstręt do niektórych wędlin, ale za to nie mogę już sera żółtego. Najbardziej smakuje mi grillowana cukinia;) i pieczone ziemniaczki
Objawy które są cały czas to bolące piersi (szczególnie po nocy) i zmęczenie..Mdłości nieco przeszły, chociaż potrafią się pojawić w najmniej spodziewanym momencie i na pewno nie rano.
Jak jutro beta wyjdzie ładna mam brać duphaston. Na razie lekarz nie widzi potrzeby. Ocenil ta ciążę na bardzo mała bardzo wczesną. Dzis mam 5t6d a wg niego jest sporo mniej. Ja sama cos czulam ze za mały ten zarodek.

no ale trzeba wierzyć :))

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
 
Milagros ooo to raczej daleko ode mnie ;)

Kate w poprzedniej ciazy mieszkalam w kawalerce na ostatnim pietrze z oknami tylko na jedną stronę, dodaykowo poludniowymi, to byla masakra, przewiew się robil tylko przy otwieraniu drzwi na klatkę schodową :no: nawet wiatrak rady nie dawał
 
reklama
Milagros teź sie zastanawialam nad klima ale nie wczyyywalam sie i nie wiem jak jesli chodzi o koszty, mozliwosc montazu na budynku... daj znac jak cos wiesz na ten temat
Kate możesz kupić sobie taki wolnostojacy klimatyzator do pokoju koszt 500 do 1000 zl. Natomiast jakbyś chciała taki poważny klimakowektor jak w sklepach to już dużo więcej. On potrzebuje jednostki zew. I rury wyciagnietej na zewnatrz. Także lekkie przebicie przez ścianę. Da się zrobić :) jestem budowlańcem służę pomocą :)

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry