reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
Jak podczas placzu dzuecko tak wyje ze na chwile cichnie i jest przy tym czerwone to dziecko sie TAJI i traci wtedy oddech dlatego trzeba szybko reagowac i wykonac cos gwaltownego albo dmuchnac w buzie albo obrocic dobrze trzymajac glowa w dół a jak nie pomaga to uderzyc - musi znow oddychac!
Moja tez wyje na spacerach ale zwykle pierwsze 30 min mam cisze i spi potem jestem blisko domu by w razie co isc do domu. Czasem przyjmie smoczek to ja uspokoi a czasem trzymanie za raczke uspokaja a czasem szumiś :)
 
To moj wyje tez przy ubieraniu czapki,przed wyjściem jeszcze jeść dostanie i jedna butelkę robię do torby. Ale zazwyczaj zasypia na samym początku spaceru,chociaż teraz to nasłuchuje juz i sie rozgląda. Najczęściej to przeważa sen na spacerze, dosyć często jak wrócimy to sie momentalnie budzi, chociaż juz pare razy sie zdążyli ze spał i tylko obudził sie aby coś zjeść i tak aż do rana następnego dnia...teraz najczęściej denerwuje sie jak ma nogi przykryte, bo on od małego musiał mieć nogi swobodne aby nimi kopać...przykrywam go wtedy jak spi,a na spacerze niestety musi pomarudzic aż sie uspokoi...
 
Pospacerowalam troche i coraz gorzej było. Próbowałam po kamykach wózkiem jeździć nie pomogło, daszek mu odkrylam na chwile nie pomogło jak go na rece wzięłam to sie uspokoił ale jak odłożyłam to ze zdwojoną siłą wył masakra
Ja mialam tak samo jak Ty. Wyciagalam i nosilam na rekach, potem probowalam wsadzac do wozka, stalam w miejscu i bujalam na maksa.. czasami stawialam wozek na tylnich kolach i tak go bujalam, a ten sie darl jak poparzony. Cyrk niesamowity. Przeszlo mu jak wsiadl do spacerowki.
 
Teraz drugi w zasadzie tez ryczy na spacerach, ale ja juz sie tak nie stresuje. Dzieci placza i tyle.. a najlepsze w tym jest to ze potem syn zasypial tylko w wozku (spacerowce) haha wiec sa szanse na przyjemne spcery z wozkiem... za pol roku ;)
 
Hej,
Rzadko się odzywam bo przy trójce dzieci jest co robić.
Lilka bardzo grzeczna. Uwielbia jeździć wózkiem i samochodem. W gościach odnajduje się rewelacyjnie. My już po Chrzcinach. Mała całą mszę i większość imprezy przespała.
Karmimy się nadal samym cycem
Rośnie ładnie. Już 3 rozmiar nosimy.
 
Witam, jestem mamą 6 tygodniowej Zuzi (ur. 27.03.2017 r), przeszukuje dziś fora Mam mających dzieciaczki w podobnym wieku, bo szukam porady. Moja Zuza średnio ostatnio zjadała 100-120, i spiochem nie była, większość czasu to czuwanie i drzemki po pół godz, ale od dziś w nocy zjada max 80 i śpi cały czas na jedzenie musze budzić, a zazwyczaj jak w zegarku po 3 godz był alarm. Proszę o doradę. Jestem młodą mamą, nie chce wyjść na panikare, bo nasza pediatra tak określa młode matki które mają jakieś pytanie i coś je niepokoi.
Dziękuję za odpowiedź
 
Witam, jestem mamą 6 tygodniowej Zuzi (ur. 27.03.2017 r), przeszukuje dziś fora Mam mających dzieciaczki w podobnym wieku, bo szukam porady. Moja Zuza średnio ostatnio zjadała 100-120, i spiochem nie była, większość czasu to czuwanie i drzemki po pół godz, ale od dziś w nocy zjada max 80 i śpi cały czas na jedzenie musze budzić, a zazwyczaj jak w zegarku po 3 godz był alarm. Proszę o doradę. Jestem młodą mamą, nie chce wyjść na panikare, bo nasza pediatra tak określa młode matki które mają jakieś pytanie i coś je niepokoi.
Dziękuję za odpowiedź

u nas tez tak było.. spadł córce apetyt, zjadała po 50/60 ml mm co 3 h.. ja spanikowana poszlam do przychodni na ważenie i przy okazji o porade na trądzik i pediatra mi powiedziala ze tak moze byc, zeby sie nie martwic jak dobrze przybiera, po 3 dniach minęło i zjadała i zjada do tej pory ok 100 ml. wiecej nie wcisnie a jutro zaczyna 8 tydzien.
a dlugo to u Was trwa?
i niech lekarka spada.. masz prawo pytac jak czegos nie wiesz i cos Cie martwi :/ przeciez jest po to zeby Ci pomoc, nic sie nią nie przejmuj tylko pytaj..
 
Hejka ucichlo tutaj nieźle. Ja mam od kilku dni bajlando. Ktoś mi podmienil syna i już tak kolorowo i grzecznie nie mam. Spacery / jazda samochodem to u nas nadal super mały spi ale za to w nocy wstaje co godzinę. Porażka.
A po za tym fajnie się rozwija. Pozdrawiam [emoji6]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam, jestem mamą 6 tygodniowej Zuzi (ur. 27.03.2017 r), przeszukuje dziś fora Mam mających dzieciaczki w podobnym wieku, bo szukam porady. Moja Zuza średnio ostatnio zjadała 100-120, i spiochem nie była, większość czasu to czuwanie i drzemki po pół godz, ale od dziś w nocy zjada max 80 i śpi cały czas na jedzenie musze budzić, a zazwyczaj jak w zegarku po 3 godz był alarm. Proszę o doradę. Jestem młodą mamą, nie chce wyjść na panikare, bo nasza pediatra tak określa młode matki które mają jakieś pytanie i coś je niepokoi.
Dziękuję za odpowiedź
A w ciągu dnia też je tak mało? Podejdź na ważenie do przychodni. Dzieciaczki maja różny apetyt. Raz zje więcej innym razem mniej. Czasem budzi się co 2godziny wyglodniala a czasami co 4h

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry