reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamusie 2017

Moja dzisiaj miała ciężki dzień:/ nie wiadomo o co jej chodziło :/ praktycznie od 11 nie spała. Teraz padła po kąpieli, mam nadzieje ze noc bedzie ok.

Ja nie wiem co z tymi szczepieniami, waham sie pomiędzy 5w1 a 6w1 i sama nie wiem co wybrać.
 
reklama
ja wszystkie szczepionki będę robić osobno, uważam, że 5w1 czy 6w1 to za duże obciążenie dla tak delikatnego organizmu
 
Ja też sie bałam tego obciążenia ale mam sporo znajomych pediatrow odemnie i męża i wszyscy mi polecali 6w1 i tak zrobilam. Na szczescie bezobjawowo po szczepieniu ale biedny tak sie rozplakal na uklocie ze az sie cieszyłam ze to tylko raz
 
Ja też sie bałam tego obciążenia ale mam sporo znajomych pediatrow odemnie i męża i wszyscy mi polecali 6w1 i tak zrobilam. Na szczescie bezobjawowo po szczepieniu ale biedny tak sie rozplakal na uklocie ze az sie cieszyłam ze to tylko raz
Mojego jednego dnia będą trzy razy kłuć aż sie boje jak to będzie po...
 
Jak Wasze dziecko po wyjściu na spacer zaczyna wyć jakby go ze skóry obdzierali to wracacie do domu czy przetrzymujecie az sie zmęczy?
Odkryłam nowy poziom płaczu graniczący z zanikiem głosu spacer ze 2 minuty trwał.
 
Jak Wasze dziecko po wyjściu na spacer zaczyna wyć jakby go ze skóry obdzierali to wracacie do domu czy przetrzymujecie az sie zmęczy?
Odkryłam nowy poziom płaczu graniczący z zanikiem głosu spacer ze 2 minuty trwał.
uua nie mialam takiej sytuacji.. ciezko powiedziec.
moja czasem w domu tak placze ze az powietrza zlapac nie moze :/ i ma donosny glosil
 
moze jakbys pijechala dalej i by telepało nim i szum by slyszal z zewnatrz to by sie uspokoil?
 
moze jakbys pijechala dalej i by telepało nim i szum by slyszal z zewnatrz to by sie uspokoil?
Pospacerowalam troche i coraz gorzej było. Próbowałam po kamykach wózkiem jeździć nie pomogło, daszek mu odkrylam na chwile nie pomogło jak go na rece wzięłam to sie uspokoił ale jak odłożyłam to ze zdwojoną siłą wył masakra
 
reklama
Jak Wasze dziecko po wyjściu na spacer zaczyna wyć jakby go ze skóry obdzierali to wracacie do domu czy przetrzymujecie az sie zmęczy?
Odkryłam nowy poziom płaczu graniczący z zanikiem głosu spacer ze 2 minuty trwał.
Ciężko mi poradzić bo moja bardzo lubi spacery. Zwykle zaczyna wyć w domu po założeniu czapki ale jak tylko wyjdziemy to się uspokaja. Z pierwszym dzieckiem też nie miałam tego problemu u nas spacery wręcz pomagały przeżyć jak mi wył....

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry